اخبار


پیگیری اجرایی شدن مصوبه سفر رئیس جمهور شهید در خصوص تامین اراضی معوض به مالکان ذی حق در محدوده شحنه

2024 07 17
 در راستای پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور شهید نشست هماهنگی اجرایی شدن مصوبه تامین اراضی معوض به مالکان ذی حق در محدوده شحنه به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار گردید.

برگزاری کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان

2024 07 17
 این نشست صبح امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل اداره کل مدیریت بحران استانداری برگزار گردید.

پیام تسلیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی درگذشت حاج علی فرهنگ دوست، پیر غلام اباعبدالله الحسین(ع)

2024 07 14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی درگذشت حاج علی فرهنگ دوست، پیر غلام اباعبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت.

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 07 14
 محمدجواد ابوالحسیني به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات و مسائل آنها را صادر کرد.

پیگیری تسریع در آماده سازی سایت۵۸۵ هکتاری پردیس شهید آیت‌الله رئیسی

2024 07 14
 نشست بررسی تسریع در آماده سازی و تسطیح سایت ۵۸۵ هکتاری پردیس شهید آیت‌الله رئیسی صبح امروز یکشنبه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل سایت برگزار گردید.

تجمع بزرگ عاشوراییان یزد همزمان با روز هفتم ماه محرم

2024 07 14
  تجمع بزرگ عاشوراییان همزمان با روز هفتم ماه محرم با سبک عزاداری سنتی در حسینیه و میدان تاریخی امیرچقماق یزد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد برگزار شد.

بازدید استاندار یزد از تعدادی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد

2024 07 14
استاندار یزد به مناسبت روز فناوری اطلاعات و به منظور بررسی مسائل و خواسته های شرکت های پارک علم و فناوری، از تعدادی از این شرکت ها بازدید بعمل آورد.

بررسی مسائل سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد توسط استاندار

2024 07 14
استاندار یزد با حضور در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، به بررسی مسایل این مجموعه پرداخت. تامین مکان جدید برای توسعه و استقرار، تامین تجهیزات به منظور راه اندازی آزمایشگاه، تسهیلات و ... از جمله موارد مورد بررسی در این نشست بود.
استاندار یزد در نشست بزرگداشت روز ملی فناوری اطلاعات مطرح کرد؛

«فناوری اطلاعات و استعلام‌های بر خط» قلب برگزاری انتخابات / ضرورت پیگیری برنامه‌‌های اقتصاد دیجیتال و توسعه پلتفرم‌ها در کشور/ برگزاری دو انتخابات سنگین در دولت سیزدهم طی ۵۰ روز/ تداوم مسیر پیشرفت‌ کشور با وجود انرژی‌ها و ایده‌های جدید در دولت چهاردهم

2024 07 13
استاندار یزد «فناوری اطلاعات و انجام استعلام‌های بر خط» را قلب برگزاری انتخابات دانست و گفت: مسئله اقتصاد دیجیتال و توسعه پلتفرم‌ها و سکوها از ضروری‌ترین برنامه‌های مورد پیگیری در کشور است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

گردش نخبگانی در سیستم مدیریتی، لازمه پیشرفت کشور/ پیشرفت ایران و خدمت به مردم؛ فصل مشترک همه دولت‌ها/ افزایش ۷ برابری اعتبارات مرمت بناهای تاریخی یزد در دولت سیزدهم/ اخذ مجوز سرشماری ابنیه و سکنه بافت تاریخی یزد از مرکز آمار ایران/ اختصاص ۷۰۰ میلیارد تومان جهت ارتقا زیرساخت‌های بافت تاریخی یزد در سفر رئیس جمهور به استان/ اختصاص ۵۰ میلیارد تومان جهت تکمیل موزه بزرگ یزد

2024 07 13
استاندار یزد از پیگیری اصلاح ایرادات سازمان لیگ از ورزشگاه شهید نصیری خبر داد و گفت: با توجه به زمانبر بودن تعویض چمن، در حال متقاعد کردن فدراسیون برای تایید اصلاح چمن ورزشگاه و میزبانی از مسابقات لیگ برتر هستیم.

بازدید معاون اقتصادی استاندار از پروژه‌ ورزشی درحال ساخت یزد

2024 07 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با حضور در محل احداث مجموعه ورزشی آرسیس در جریان روند پیشرفت این مجموعه چندمنظوره ورزشی قرار گرفت.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

روند بررسی مشكلات واحدهای تولیدی استان شتاب بیشتری گرفته است

2024 07 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با توجه به اهتمام ویژه دولت سیزدهم به رفع موانع و مشكلات واحدهای تولیدی كشور، روند بررسی مشكلات این واحدها در استان شتاب بیشتری گرفته است.

نشست بررسی مدیریت مصرف برق در صنایع استان یزد برگزار شد

2024 07 13
به میزبانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد نشست بررسی مدیریت مصرف برق در صنایع استان با حضور اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن فولاد، ذوب و ریخته‌گری استان برگزار شد.

برگزاری نشست پیگیری جذب اعتبارات دستگاه های اجرایی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 13
 با عنایت به لزوم جذب اعتبارات عمرانی در مهلت مشخص، جلسه پیگیری روند هزینه کرد اعتبارات دستگاه های منابع طبیعی، توزیع برق، شرکت شهرک ها، محیط زیست و برق منطقه ای برگزار گردید.

پذیرایی نانوایی سیار مدیریت بحران از مردم عزادار یزدی

2024 07 12
در ایام دهه اول محرم با مشارکت خیر یزدی نانوایی سیار مدیریت بحران نسبت به پخت و توزیع نان صلواتی بین عزاداران حسینی اقدام کرد.
استاندار یزد در نشست شورای مسکن استان مطرح کرد؛

پیگیری نهضت ملی مسکن، از تاکیدات ویژه رهبر معظم انقلاب، شهید جمهور و رئیس جمهور منتخب/ احصای ۸۰ هزار قطعه زمین طرح نهضت ملی مسکن در ابتدای دولت سیزدهم/ بازگشایی سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن در استان تا سقف ۲۰ هزار نفر/ مسئله کمبود مسکن بزرگترین معضل پیش روی اقتصاد استان یزد/ گردش نخبگان به واسطه تغییر دولت‌ها در کشور/ کار برای خدا و خدمت به مردم، فصل مشترک تمامی دولت‌ها

2024 07 12
استاندار یزد با تاکید بر لزوم اجرای طرح نهضت ملی مسکن در موعد مقرر، گفت: پیگیری جدی همراه با سرعت، قدرت و بالاترین کیفیت این طرح از تاکیدات ویژه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور منتخب است.

بررسی ۲۵ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

2024 07 11
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از بررسی ۲۵ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

پیگیری برای حضور روستای فهرج در انتخاب بهترین روستای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی

2024 07 11
  مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از اقدامات انجام شده در بافت تاریخی روستای فهرج بازدید نمودند.

نشستی درخصوص بحث مالیات واحدهای نهضت ملی مسکن به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 11
این نشست  ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران کل راه و شهرسازی، امور مالیاتی، بنیاد مسکن و سازمان همیاری شهرداری ها برگزار گردید.
استاندار یزد مطرح کرد؛

هفته «فرهنگ مالیاتی» فرصتی مناسب برای تبیین اهمیت مالیات برای مردم/مالیات، موتور محرکه و پیشران شهرداری ها و دهیاری ها/ خدمات شهرداری‌ها به مردم از محل مالیات وصولی باید برجسته و شفاف شود/ افزایش درآمد شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان به‌واسطه جلوگیری از فرارهای مالیاتی/ ضرورت تبیین ادبیات مالیاتی برای مردم با زبان عامیانه و ملموس

2024 07 11
استاندار یزد «مالیات» را موتور محرکه و پیشران شهرداری ها و دهیاری ها دانست و گفت: به عنوان نمونه طی سال گذشته ۱۴۰۰ میلیارد تومان از مالیات اخذ شده در استان صرف هزینه‌های خدمت‌رسانی شهرداری یزد به مردم شده است.
در جلسه کارگروه اضطرار انرژی استان مطرح شد:

افزایش مصرف آب ناشی از گرمای بی سابقه هوا، مهمترین عامل ناترازی تولید و تامین آب شرب در استان/ بازگشت چاه‌های خارج از مدار به شبکه و افزایش حداکثری دبی آب انتقالی به استان/ بهره‌گیری از ظرفیت صنایع استان در تامین آب شرب پایدار برای شهروندان/ ضرورت صرفه‌جویی مصرف آب از سوی شهروندان جهت خروج استان از وضعیت اضطرار

2024 07 10
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به ناترازی تولید و تامین آب شرب در استان پس از افزایش دمای بی‌سابقه روزهای اخیر، گفت: به‌منظور خروج از وضعیت اضطرار بازگشت چاه‌های خارج از مدار به شبکه، افزایش دبی آب انتقالی و بهره‌گیری از ظرفیت صنایع در دستور کار قرار گرفت.

گذرنامه هایی که کمتر از شش ماه اعتبار دارند در اربعین امسال تمدید زمانی نمی شوند/ زائران حسینی از هم اکنون به فکر تهیه گذرنامه جدید باشند

2024 07 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد: افرادی که درصدد سفر اربعین بوده و گذرنامه ندارند، هر چه سریعتر برای دریافت گذرنامه اقدام کنند.

بازدید سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی از سازمان مردم نهاد "انجمن حمایتی قمر بنی هاشم استان یزد"

2024 07 10
روز دوشنبه مورخ 18 تیرماه 1403 سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به همراه معاون تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی و دستیار ستادی مدیرکل این دفتر، از سازمان مردم نهاد "انجمن حمایتی قمر بنی هاشم استان یزد"  بازدید کرد.

گره‌گشایی از مشکلات چهار واحد تولیدی در استان یزد

2024 07 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با پیگیری مسئولان دستگاه‌های مختلف مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان یزد رفع می‌شود.

پیگیری درخواست‌های برخی دانشگاه‌های استان در جلسه هیئت امنای دانشگاه یزد 

2024 07 09
استاندار یزد به منظور پیگیری درخواست‌های مربوط به برخی دانشگاه‌های استان، در جلسه هیات امنا دانشگاه یزد در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور یافت.

پیگیری تامین مالی پروژه‌های اقتصادی استان در نشست استاندار یزد با وزیر امور اقتصادی و دارایی

2024 07 09
استاندار یزد در نشست با  وزیر امور اقتصادی و دارایی به پیگیری تامین مالی پروژه های اقتصادی استان پرداخت.

پیگیری تامین مالی انتقال آب به یزد درنشست استانداران باسرپرست ریاست جمهوری

2024 07 09
استاندار با حضور در نشست هم اندیشی استانداران به ریاست سرپرست ریاست جمهوری به پیگیری تامین مالی پروژه‌های آبی استان پرداخت.
در نشست استاندار یزد با وزیر نیرو مورد پیگیری قرار گرفت؛

پیگیری تامین مالی پروژه های آبی و زیرساخت‌های نهضت ملی مسکن استان

2024 07 09
استاندار یزد در ‌نشست مشترک  با وزیر نیرو به بررسی مسائل مربوط به تامین مالی زیرساخت های  نهضت ملی مسکن و بافت تاریخی یزد پرداخت.

بازگشایی مجدد سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن؛ باپیگیری استاندار یزد

2024 07 09
با پیگیری های استاندار یزد در نشست با وزیر راه و شهرسازی، سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن مجددا برای یزدی ها بازگشایی و امکان ثبت نام متقاضیان فراهم می شود.

پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به مناسبت ثبت جهانی شهر یزد در فهرست میراث جهانی یونسکو

2024 07 08
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در پیامی سالروز ثبت جهانی شهر یزد در فهرست میراث جهانی یونسکو را گرامی داشت.

بررسی مسائل و مشکلات برخی واحد‌های تولیدی استان یزد

2024 07 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با پیگیری مسئولان دستگاه‌های مختلف مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان یزد رفع می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران خواستار شد:

لزوم برنامه ریزی برای کمترین قطع برق در بخش مسکونی

2024 07 08
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان در دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استان، برنامه های این شرکت برای مدیریت ناترازی انرژی برق در ایام پیک را تبین کرد.

بررسی مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه کاشی

2024 07 08
مدیرعاملان شرکت کاشی نوین سرام یزد در جلسه‌ای با معاون اقتصادی استاندار یزد به بررسی مسائل و مشکلات خود در این صنعت پرداختند.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن سالروز ثبت شهر یزد در فهرست آثار میراث جهانی

2024 07 08
استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن سالروز ثبت شهر یزد در فهرست آثار میراث جهانی پیامی صادر کرد.
استاندار یزد در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مطرح کرد؛

حماسه آفرینی مردم یزد با مشارکت ۷۰ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری/ تغییر و تحولات مدیریتی باعث اختلال در خدمت رسانی به مردم نمی‌شود/ ضرورت پیگیری مسئله مهارت آموزی در استان از مدرسه تا دانشگاه/ لزوم انجام آموزش‌های مهارتی متناسب با تقاضای کار و نگاه آینده پژوهانه به مشاغل نوظهور/ ضرورت معرفی مجموعه‌های صنعتی استان به عنوان معین فنی و حرفه‌ای

2024 07 08
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت پیگیری مسئله مهارت آموزی در استان از مدرسه تا دانشگاه، گفت: انجام آموزش‌های مهارتی متناسب با تقاضای کار و نگاه آینده پژوهانه به مشاغل نوظهور باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد مطرح کرد؛

تعطیلی دستگاه های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه

2024 07 08
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبرداد و گفت: امور مربوط به دستگاه ها در این روز به صورت دورکاری انجام می شود.

شرایط ثبت نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی 1403

2024 07 07
  با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام شد.

برگزاری نشست پیگیری جذب اعتبارات دستگاه های اجرایی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 07
با عنایت به لزوم جذب اعتبارات عمرانی در مهلت مشخص، جلسه پیگیری روند هزینه کرد اعتبارات دستگاه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل بهزیستی، اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، شهرداری یزد و شرکت آب‌ منطقه ای برگزار گردید.

صدرنشینی مجدد یزدی‌ها در میزان مشارکت انتخابات

2024 07 07
رئیس ستاد انتخابات استان یزد: استان یزد با مشارکت حدود ۷۰ درصدی در مرحله‌ی دوم انتخابات، بعد از خراسان جنوبی، در صدر جدول میزان مشارکت انتخابات قرار گرفت.

قدردانی از حضور باشکوه مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری

2024 07 06
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی مشترک از حضور باشکوه مردم استان در انتخابات 15 تیرماه قدردانی کردند.

پیام قدردانی رئیس ستاد انتخابات استان یزد از حضور پر شور و گسترده مردم دارالعباده یزد در انتخابات مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

2024 07 06
  علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان یزد در پیامی از حضور پرشور و گسترده مردم دارالعباده یزد در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و خلق حماسه ای دیگر قدردانی کرد.

بازدید استاندار یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 07 05
استاندار یزد در ستاد انتخابات شهرستان تفت حضور یافت و به بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته و روند برگزاری انتخابات پرداخت.

بررسی فرآیند اخذ آرا در شعبه اخذ رای مدرسه ادب روستای اله آباد زارچ

2024 07 05
  استاندار یزد از شعبه اخذ رأی مدرسه ادب روستای اله آباد شهرستان زارچ بازدید کرد و به بررسی فرآیند اخذ آرا در این شعبه پرداخت.

حضور استانداریزد در شعبه اخذ رأی حسینیه سالار شهیدان(ع) شهر مجومرد اشکذر

2024 07 05
استاندار یزد در شعبه اخذ رأی حسینیه سالار شهیدان(ع) شهر مجومرد شهرستان اشکذر حضور یافت و به بررسی روند اخذ آرا پرداخت.  

اطلاعیه شماره ۲۳ ستاد انتخابات کشور - تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۴

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۳ تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۴/۰۰ جمعه شب ۱۵ تیرماه را اعلام کرد.

بازدید استاندار یزد از ستاد انتخابات شهرستان یزد

2024 07 05
استاندار یزد با حضور در ستاد انتخابات شهرستان یزد به بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته و روند برگزاری انتخابات پرداخت.

اطلاعیه شماره ۲۲ ستاد انتخابات کشور - تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۲

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۲۲ مدت زمان اخذ رای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری را تا ساعت 22/00 جمعه شب تمدید کرد.

اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور - اخذ رای تا ساعت ۲۰ تمدید شد

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۲۱ تمدید اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را به مدت دو ساعت و تا ساعت ۲۰/۰۰ جمعه شب اعلام کرد.

ثبت افزایش بیش از پنج درصدی مشارکت انتخاباتی در یزد

2024 07 05
دبیر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اهمیت افزایش پنج درصدی مشارکت در این دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت:‌ مسئولان شعب برای تسهیل کردن فرآیند رأی گیری کد ملی دارندگان شناسنامه‌های قدیمی را از ثبت احوال دریافت می‌کنند.

اطلاعیه شماره ۲۰ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۰ تاکید کرد: نحوه اخذ رأی و بررسی مدارک در شعب سیار هیچگونه تفاوتی با شعب اخذ رأی ثابت ندارد.

اطلاعیه شماره ۱۹ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۹ خطاب به اعضای شعب اخذ رای، هماهنگی های صورت گرفته با ادارات ثبت احوال شهرستان های سراسر کشور برای دارندگان شناسنامه قدیمی را اطلاع رسانی کرد.

افزایش سه درصدی مشارکت یزدی‌ها در دور دوم انتخابات تاکنون

2024 07 05
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت:‌ مشارکت دوره دوم چهاردهمین مرحله انتخابات ریاست جمهوری در استان یزد نسبت به مدت زمان مشابه در دور اول سه درصد افزایش یافته است.

نوشتن نام دو نامزد انتخاباتی در یک برگه آن را باطل می‌کند

2024 07 05
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: در صورتی که نام هر دو نامزد بر روی برگ رأی نوشته شده باشد طبق اطلاعیه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات این برگه رأی، رأی باطله موخوذه تلقی می‌شود.

اطلاعیه شماره 18 ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 18 اعلام کرد: آن دسته از هموطنانی که ازنعمت سواد خواندن و نوشتن محرومند و یا به دلیل نقص عضو قادر به نوشتن رای نیستند، برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری و ثبت رای به همراه شخصی از افراد خانواده یا فرد مورد اعتماد به شعب مراجعه کنند.

اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۷ از هموطنان خواست مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی و شناسه ی انتخاباتی ایشان می باشد، به صورت کامل و خوانا قید نمایند.

اطلاعیه شماره ۱۶ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۶ اعلام کرد: اثر انگشت از رای دهندگان فقط در تعرفه های اخذ رای آنها ثبت می گردد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

یزد؛ از استان های سرآمد کشور در حوزه مشارکت در مرحله اول انتخابات/ مردم استان یزد در مرحله دوم انتخابات، حماسه دیگری خواهند آفرید

2024 07 05
استاندار یزد با اشاره به حماسه آفرینی مردم استان یزد در مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: مردم استان یزد در مرحله دوم انتخابات نیز حماسه دیگری خواهند آفرید.

خیز یزدی ها برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات ریاست جمهوری

2024 07 05
  مردم استان یزد همزمان با سراسر کشور، پای صندوق‌های رای حضور یافتند تا با انتخاب رییس جمهور دوره چهاردهم، سرنوشت و مقدرات کشور را برای چهار سال آینده تعیین کنند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار رأی خود را به صندوق انداختند

2024 07 05
نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار در دقایق اولیه آغاز مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، رأی خود را در شعبه اخذ رأی مسجد روضه محمدیه به صندوق انداختند.

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۵ را خطاب به جوانان برومند ایران اسلامی منتشر کرد.

اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۴ را خطاب به نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری منتشر کرد.

اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۳ ضمن تاکید مجدد بر ارائه اصل شناسنامه و یا کارت ملی توسط شخص رای دهنده برای اخذ رای اعلام کرد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری همانند مرحله اول، اخذ رای با کارت های ملی قدیمی«بدلیل پایان اعتبار» امکان پذیر نمی باشد.

اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲ فهرست اسامی و شناسه نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را برای آگاهی عمومی منعکس کرد.

اطلاعیه شماره ۱۱ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۱ به اطلاع اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای سراسر کشور رساند، اطلاعیه هایی که از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود به منزله دستور کتبی ستاد انتخابات کشور است و رعایت آن الزامی می باشد .

اطلاعیه شماره ۱۰ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۰ اعلام کرد، هیچ مدرکی غیر از اصل شناسنامه یا کارت ملی برای اخذ رای قابل قبول نیست.

اطلاعیه شماره 9 ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات با انتشار اطلاعیه شماره 9 برای آگاهی هم میهنان اعلام کرد: کلیه شعب ثبت نام و اخذ رأی در سراسر کشور از ساعت ۸:۰۰ صبح آماده اخذ رأی از تمامی واجدین شرایط (متولدین ۱۳۸۵/۴/۱۵ و قبل از آن)می باشند.

آیین خشت گذاری مسجد شهید آیت الله رییسی شهرک پردیس زندگی یزد

2024 07 05
  آیین خشت گذاری مسجد شهید آیت الله رییسی در محل پردیس زندگی یزد به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع با حضور استاندار یزد، امام‌ جمعه بخش مرکزی یزد و جمعی از مسوولین برگزار شد.

بازدید استانداریزد از مرکز فنی و حرفه ای خواهران یزد و بررسی مسائل موجود

2024 07 05
  مهران فاطمی؛ استاندار یزد از مرکز فنی و حرفه ای خواهران یزد بازدید و به بررسی روند آموزش مهارت آموزان و مسایل مجموعه پرداخت.

حضور استاندار یزد در مرکز فنی و حرفه ای برادران یزد و بررسی مسائل موجود

2024 07 05
مهران فاطمی؛ استاندار یزد با حضور در مرکز فنی و حرفه ای برادران یزد، به بررسی روند آموزش مهارت آموزان و مسایل مجموعه پرداخت.

اطلاعیه شماره ۸ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور صبح جمعه با انتشار اطلاعیه شماره ۸ تاکید کرد: کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد.

آغاز انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری راس ساعت هشت صبح امروز

2024 07 05
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در استان فراهم شده و انتخابات امروز ساعت ۸ صبح آغاز می شود.
استاندار یزد در برنامه زنده «شما بفرمایید» شبکه یزد مطرح کرد؛

حضور حماسی مردم استان یزد در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری/ افزایش چشمگیر آمار اجرای پروژه‌های ملی مسکن در دولت سیزدهم/ طرح نهضت ملی مسکن، میراث ماندگار شهید جمهور/ استان یزد حائز رتبه برتر در ۲۰ کلان شاخص اقتصادی طی سه سال اخیر/ میز خدمت شهید رئیسی به گستره ایران بزرگ بود

2024 07 04
استاندار یزد با حضور در برنامه زنده «شما بفرمایید» شبکه یزد به تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در کشور و استان پرداخت.

دعوت مردم به حضور باشکوه در انتخابات 15 تیرماه

2024 07 04
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی عموم مردم استان را به حضور باشکوه در انتخابات 15 تیرماه دعوت کرد.

شركت تعاونی مصرف كاركنان فولاد آلیاژی افتتاح شد

2024 07 04
شركت تعاونی مصرف كاركنان فولاد آلیاژی یزد در آیینی با حضور معاون اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران استان افتتاح شد.

اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ تاکید کرد: به استناد ماده "۳۳" قانون انتخابات ریاست جمهوری، خرید و فروش آراء، تهدید و تطمیع، رای دادن با مدارک هویتی جعلی، اخلال در امر انتخابات جرم می باشد و هیات های اجرایی و نظارت موظفند در صورت دریافت گزارش در این خصوص مرتکبین را به مراجع قضایی تحویل دهند.

ممنوعیت هرگونه تبلیغات انتخاباتی از سوی ستاد های نامزدها

2024 07 04
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: تبلیغات نامزدها از زمان اعلام رسمی آراء شروع شده است و تا ۲۴ ساعت قبل از روز اخذ رأی گیری یعنی تا ساعت ۸ صبح امروز  پنجشنبه 15تیرماه ادامه داشته است و تبلیغات نامزد‌ها به صورت مجازی، حقیقی و تلویزیونی پس از این زمان ممنوع است.
استاندار یزد در نشست شورای مسکن استان مطرح کرد؛

ساخت یک میلیون مسکن در سال، قانون مصوب مجلس و نیاز مبرم کشور است/ سهم ۶۰ درصدی گروه کالایی مسکن و اجاره بها در نرخ تورم استان/ ارزش چند برابری واحدهای نهضت ملی مسکن نسبت به آورده یک میلیارد تومانی مردم/ تحقق ۱۱۳ درصدی تعهد اشتغال استان یزد در سال ۱۴۰۲/ تعامل و همکاری کامل مجموعه استان با منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری/ تمام قد پای آرمان‌های شهید رئیسی ایستاده‌ایم

2024 07 04
استاندار یزد با اشاره به سهم ۶۰ درصدی گروه کالایی مسکن و اجاره بها در نرخ تورم استان، گفت: ساخت یک میلیون مسکن در سال، قانون مصوب مجلس و نیاز مبرم کشور است.

اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۶ را به موضوع نظارت حداکثری نامزدها بر فرایند اخذ رای در شعب و در زمان تجمیع آرا اختصاص داد.

رفع مشکل واگذاری زمین نیروگاه خورشیدی استان یزد

2024 07 04
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از حل مشکل واگذاری زمین احداث پروژه نیروگاه خورشیدی ۲۲۲ مگاواتی استان خبر داد.

پیام تبریک معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به مناسبت روز شهرداری و دهیاری ها

2024 07 04
محمدجواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی پیامی روز شهرداری و دهیاری ها را به همه ی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی، تبریک گفت.

حضور گسترده در انتخابات، پاسخ یزدی ها به اعتماد رهبر معظم انقلاب به مردم یزد

2024 07 04
رئیس ستاد انتخابات استان یزد: مردم استان با حضور پررنگ در انتخابات نشان می‌دهند که فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اعتماد به یزدی‌ ها کاملا درست است.

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۵ شناسه نامزدهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را که مانند دور اول انتخابات و بدون تغییر است، مورد تاکید قرار داد.

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۴ خود اعلام کرد، هر نامزد می تواند یک نفر نماینده به عنوان ناظر در هیات های اجرایی شهرستان، بخش و شعب اخذ رای«ثابت و سیار» داشته باشد.

اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳ نکاتی را در مورد زمان شروع اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، سن رای دهندگان و مدارک لازم در زمان اخذ رای خطاب به مردم شریف ایران اسلامی اعلام کرد.

اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲ اعلام کرد: هرگونه فعالیت تبلیغاتی نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پس از ساعت ۰۸/۰۰ صبح فردا ( پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳) ممنوع است.

پیام تسلیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی درگذشت پدر شهید والامقام سید علی فلاح زاده

2024 07 03
 علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی درگذشت پدر شهید والامقام سید علی فلاح زاده را تسلیت گفت.

اطلاعیه شماره یک ستاد انتخابات کشور

2024 07 03
ستاد انتخابات کشور صبح چهارشنبه با انتشار اطلاعیه شماره یک از مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کرد: اخذ رای در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری همچون مرحله اول آن، با ارائه کارت های ملی قدیمی امکان پذیر نمی باشد.
استاندار یزد در بازدید از حوزه هنری انقلاب اسلامی استان مطرح کرد؛

حوزه هنری انقلاب اسلامی استان؛ مجموعه‌ای فعال، خلاق و نوآور/ ساختار چالاک و عملیاتی، ویژگی برجسته حوزه هنری استان/ افزایش اعتبارات دستگاه‌های فرهنگی استان در دولت سیزدهم/ ضرورت تحقق نیازهای جامعه به نشاط معنوی و شادابی در چهارچوب‌های مشخص/ لزوم توجه بیشتر حوزه هنری استان یزد به طراحی دیوارنگاره‌های شهری

2024 07 03
استاندار یزد حوزه هنری انقلاب اسلامی استان را مجموعه‌ای فعال، خلاق و نوآور دانست و گفت: بزرگترین ویژگی این مجموعه ساختار چالاک و عملیاتی با حجم قابل توجه اقدامات و فعالیت‌های آن به لحاظ کیفی و کمی است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ایجاد بسترهای مناسب برای شکوفایی و ایفای نقش زنان ایرانی در اجتماع/ بیش از ۶۰ درصد ظرفیت مراکز آموزشی و علمی کشور در اختیار بانوان است/ اقدامات بی‌نظیر دولت سیزدهم در حوزه تامین مسکن خانواده‌ها

2024 07 03
 استاندار یزد مجموعه برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در کشور برای خانواده‌ها را بی نظیر دانست و گفت: طی سال‌های پس از انقلاب بسترهای مناسب برای شکوفایی و ایفای نقش اجتماعی، اقتصادی و سیاسی زنان ایرانی فراهم شده است.

جوابیه ستاد انتخابات استان یزد در خصوص انتشار شائبه عدم صدور مجوز سخنرانی نماینده یکی از نامزدهای انتخاباتی در حسینیه امیرچخماق در فضای مجازی

2024 07 02
ستاد انتخابات استان یزد در خصوص انتشار شائبه عدم صدور مجوز سخنرانی نماینده یکی از نامزدهای انتخاباتی در حسینیه امیرچخماق در فضای مجازی جوابیه ای صادر کرد.

حضور استاندار یزد در همایش مدیران هیئت های مذهبی و خانوادهای آن ها

2024 07 02
به مناسبت روز مباهله و تکریم خانواده، همایش مدیران هیئت های مذهبی و خانوادهای آن ها با حضور استاندار یزد و جمعی از خانواده های هیئت های مذهبی برگزار شد.

بازدید استاندار یزد از سایت 377 هکتاری نهضت ملی مسکن یزد

2024 07 02
استاندار یزد از سایت 377 هکتاری نهضت ملی مسکن یزد بازدید و از نزدیک پیشرفت پروژه و مسائل مربوط به آن را برررسی کرد.
استاندار یزد در رویداد دانش آموزی «یزد؛ شهر بهره ور» مطرح کرد:

پیگیری جدی مسئله ایده و نوآوری و ارائه راهکارهای نو در سال‌های اخیر

2024 07 02
استاندار یزد گفت: خوشبختانه با وجود تمامی مشکلات و محدودیت ها، مسئله ایده و نوآوری و ارائه راهکارهای نو در سال‌های اخیر با همدلی کامل دنبال شده است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

کمیت و کیفیت بسیار خوب برنامه های تربیتی و پرورشی مجموعه آموزش و پرورش/ اختصاص عمده اعتبارات حوزه آموزش و پرورش به بخش سخت‌افزاری و آموزشی/ضرورت ارتقاء زیرساخت های فعالیت های تربیتی و پرورشی برای دانش آموزی استان/ برگزاری یکی از جلسات شورای آموزش و پرورش استان با محوریت زیرساخت های تربیتی/توجه ویژه به کانون‌های فرهنگی، آموزشی و تربیتی استان در سال ۱۴۰۳

2024 07 02
استاندار یزد با اشاره به ضرورت ارتقاء زیرساخت های فعالیت های تربیتی و پرورشی برای دانش آموزی استان، گفت: یکی از جلسات شورای آموزش و پرورش استان به مسائل مربوط به زیرساخت های تربیتی و به ویژه کانون های فرهنگی_ تربیتی اختصاص خواهد یافت.
استاندار یزد در آیین اختتامیه پویش مهر ریاست جمهوری مطرح کرد؛

ایران، جزو ۱۰ کشور برتر دنیا در حوزه‌های مختلف علم و فناوری/ تحقق مسیر پیشرفت کشور از مسیر علم و فناوری با اتکا به دانشمندان داخلی/ ضرورت توجه بیشتر آموزش و پرورش به «روایت دانش آموزان از پیشرفت کشور»

2024 07 02
استاندار یزد با بیان اینکه ایران به رغم همه تهدیدها و تحریم‌ها در اوج قله علم و فناوری قرار دارد، گفت: مجموعه آموزش و پرورش توجه ویژه‌ به قرائت و روایت دانش آموزان از پیشرفت‌های کشور و خودباوری ایرانیان را در دستور کار قرار دهد.

بررسی میدانی آخرین وضعیت سایت 585 هکتاری پردیس زندگی توسط استاندار یزد

2024 07 01
استاندار یزد از سایت 585 هکتاری پردیس زندگی (پردیس شهید آیت اللّه رییسی) بازدید و از نزدیک به بررسی پیشرفت و مسایل پروژه پرداخت.

روابط عمومی استانداری یزد:اطلاق عنوان "روابط عمومی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد" فاقد هر گونه وجاهت قانونی است

2024 07 01
 با عنایت به انتشار اطلاع رسانی همایش  یکی از نامزدهای انتخاباتی در کانال خبری مرتبط با یکی از دفاتر استانداری یزد موارد ذیل برای استحضار و تنویر افکار عمومی اعلام می شود:

بازدید استانداریزد از یکی از جایگاه های سوخت/تاکید بر سوختگیری خودرو بانوان

2024 07 01
مهران فاطمی؛ استاندار یزد پیرو گزارش واصله مبنی بر عدم انجام فرآیند سوختگیری برای خودرو بانوان، از این جایگاه سوخت بازدید و بر سوختگیری خودرو بانوان توسط متصدیان جایگاه ها تاکید کرد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

شهیدان بهشتی و رئیسی از افتخارات و پشتوانه‌های محکم دستگاه قضا هستند/ تعامل بالای دستگاه قضا و مجموعه اجرایی استان در حوزه‌های مختلف/ ضرورت آسیب شناسی مبادی وقوع تخلف در دستگاه‌های اجرایی استان/ لزوم پیگیری میزان پیشرفت مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان

2024 07 01
استاندار یزد با اشاره به تعامل بالای دستگاه قضا و مجموعه اجرایی استان در حوزه‌های مختلف گفت: تعامل، تسهیلگری و پیگیری معاونین و روسای سازمان‌های مرتبط با دستگاه قضا فرصتی مغتنم برای پیشرفت استان است.

حضور استاندار یزد در آیین اختتامیه رویداد ایده شو دانش آموزی یزد

2024 07 01
مهران فاطمی؛ استاندار یزد در آیین  اختتامیه رویداد ایده شو دانش آموزی «یزد؛ شهر بهره ور» حضور یافت.