2024 07 25
43
استاندار یزد مطرح کرد؛

توقف روند منفی ازدواج و فرزندآوری در استان طی سه سال اخیر/ «جوانی جمعیت»؛ ضامن پیشرفت کشور ها/ افزایش اثربخشی اقدامات تبیینی در حوزه جوانی جمعیت با فراهم کردن امکانات رفاهی/ ضرورت پرداخت به موقع تسهیلات فرزندآوری و ودیعه مسکن در استان/ لزوم توزیع هدفمند خدمات و امکانات مرتبط با قانون جوانی جمعیت در شهرستان‌ها

استاندار یزد با اشاره به توقف روند منفی ازدواج و فرزندآوری در استان طی سه سال اخیر، گفت: اثربخشی اقدامات تبیینی در حوزه جوانی جمعیت و فرزندآوری با فراهم کردن امکانات رفاهی محقق خواهد شد.

2024 07 25
25
استاندار یزد مطرح کرد؛

تامین مسکن؛ یکی از اولویت های مهم کشور/ بازگشایی مجدد سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن؛ با پیگیری های استان/ تدوام پر قدرت برگزاری نشست های شورای مسکن استان؛ به صورت هفتگی/ ضرورت ایجاد فضاهای خدماتی، مذهبی، فرهنگی و آموزشی سایت های نهضت ملی مسکن همزمان با ساخت واحدها/ لزوم پیشبرد مسائل نهضت ملی مسکن خارج از بروکراسی اداری/عزم جدی استان جهت ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن با کیفیت و سرعت بالا و حداقل قیمت

استاندار یزد تامین مسکن را یکی از اولویت های مهم کشور دانست و گفت: جهش تولید مسکن؛ قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است و  با جدیت آن را دنبال می‌کنیم.

2024 07 23
82
در نشست استانداریزد با رئیس فدراسیون فوتبال صورت گرفت؛

پیگیری مسائل مربوط به میزبانی استان از مسابقات لیگ برتر فوتبال

نشست استاندار یزد با رئیس فدراسیون فوتبال به منظور انجام هماهنگی های لازم در زمینه میزبانی شهر یزد از مسابقات باشگاه چادرملو در لیگ برتر فوتبال انجام شد.

اطلاعیه ها

شرایط ثبت نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی 1403

2024 07 07
  با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام شد.

جوابیه ستاد انتخابات استان یزد در خصوص انتشار شائبه عدم صدور مجوز سخنرانی نماینده یکی از نامزدهای انتخاباتی در حسینیه امیرچخماق در فضای مجازی

2024 07 02
ستاد انتخابات استان یزد در خصوص انتشار شائبه عدم صدور مجوز سخنرانی نماینده یکی از نامزدهای انتخاباتی در حسینیه امیرچخماق در فضای مجازی جوابیه ای صادر کرد.

روابط عمومی استانداری یزد:اطلاق عنوان "روابط عمومی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد" فاقد هر گونه وجاهت قانونی است

2024 07 01
 با عنایت به انتشار اطلاع رسانی همایش  یکی از نامزدهای انتخاباتی در کانال خبری مرتبط با یکی از دفاتر استانداری یزد موارد ذیل برای استحضار و تنویر افکار عمومی اعلام می شود:

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن