مدیرکل بهزیستی استان یزد

۷۳ مرکز توانبخشی در یزد به معلولان خدمات ارائه می‌دهد

مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: هم‌اکنون ۷۳ مرکز روزانه توانبخشی به افراد معلول خدمات توانبخشی، آموزشی، پزشکی، اجتماعی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز مدیرکل بهزیستی استان یزد در دیدار با فرماندار و امام جمعه مهریز  گفت: هم‌اکنون ۷۳ مرکز روزانه توانبخشی به افراد معلول خدمات توانبخشی، آموزشی، پزشکی، اجتماعی و حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

علی محمد عطابخش افزود: از این تعداد ۱۸ مرکز حرفه‌آموزی بالای ۱۵ سال دختر و پسر، ۱۲ کارگاه تولیدی، هشت مرکز آموزشی توانبخشی معلولان جسمی حرکتی، ۱۷ مرکز روزانه آموزشی توانبخشی سالمندان، چهار  مرکز آموزشی توانبخشی بیماران روانی مزمن به صورت روزانه خدمات ارائه می‌دهد  

وی ادامه داد: افراد زیر پوشش بهزیستی از اقشارضعیف و بسیار آسیب پذیر جامعه هستند که ارائه خدمات به آنها نیاز به همکاری تمام بخش های دولتی و غیردولتی به خصوص حمایت و همراهی تشکله ها و بخش خصوصی و خیران نیاز مبرم است .

این مسوول اظهار داشت: کار در بهزیستی نوعی عبادت است  که نصیب افراد می‌شود و باید با همت جدی و با جلب همکاری همگان برای حل مسائل و مشکلات افراد زیر پوشش در بخش‌های مختلف بیش از گذشته ماموریت‌های کاری و انسانی را با دقت انجام داد.

ا