گردهمایی معاونین و مربیان پرورشی مدارس مهریز برگزار شد.+تصاویر

ابتدا حسن حاضری رئیس آموزش و پرورش شهرستان امر تربیت را یک امر بسیار خطیر و مهمی دانست و گفت : امروز در جامعه ما 80 الی 90 در صد برنامه ها را جوانان تشکیل می دهند که نشان دهنده تاثیر بحث های تربیتی در مدارس بوده است.
در ادامه نیز مربیان پرورشی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و برنامه ها و فعالیتهای پرورشی مربوط به خود را تشریح کردند.
در پایان هم حداد معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بیان داشت : در جامعه غرب موضوعی به نام تربیت وجود ندارد خیلی از دستگاهها در غرب وجود دارند که با برنامه ها و فعالیتهای گوناگون در صدد هستند با برنامه ها و فعالیتهای گوناگون جوانان را منحرف کنندکه می توان با برنامه ریزی اصولی با کمک سایر دستگاهها توطئه های دشمنان را خنثی نمود.
وی گفت: کار پرورشی یاد دادن سرود و تئاتر نیست بلکه باید در کنار این کارها روحیه ی تربیتی را در دانش آموزان زنده کنیم.

حداد در بخش دیگر صحبتهای خود اظهار داشت: شاه بیت فعالیتهای پرورشی در مدارس نماز ، قرآن و عترت می باشد که باید با توجه به این سه اصل مهم در امورات پرورشی مدارس گام برداشت.
معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان در ادامه صحبتها چهار اصل تنبیه، تمسخر، تحقیر و تکبر را از مواردی دانست که دانش آموزان را از بحث های پرورشی و تربیتی دور می کند.
گفتنی است در سال تحصیلی 89-88شهرستان مهریز در مسابقات فرهنگی هنری با کسب 172 رتبه اول تا سوم موفق شد رتبه سوم استان در این دوره از مسابقات را کسب کند.