به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهريز، امام جمعه و فرماندار مهريز به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس پیامی مشترک برای دعوت همگانی از مردم شريف مهريز برای شرکت در راهپیمایی روز جهاني قدس صادر نمودند.

متن کامل اين پیام به شرح زیر است:

روزالهی قدس در واقع آیینه تمام نمای روحيه نوع دوستی مسلمانان و سمبل وحدت آنان مي باشد كه در تاريخ جهان اسلام ماندگار شده است. اين روز که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان تاريخي بنيانگذاركبير جمهوري اسلامي ايران ، "روز جهانی قدس" ناميده شده ، روز جوش و خروش جهان اسلام عليه رژيم غاصب و اشغالگري است كه جز كشتار و تخريب چيز ديگري را به همراه نداشته و در اين سالها با تجاوز به مناطق فلسطيني نشين و ایجاد تفرقه بین مسلمین، شهادت تعداد بی شماری از برادران و خواهران دینی توسط مزدوران و صهیونیست های تروریست را رقم زده است .

 در بيان اهميت اين روز عظيم، همين بس كه حضرت امام خميني(ره) از آن با عنوان روز حيات اسلام ، ياد كرده و فرمودند:"روز قدس روزي است كه بايد سرنوشت ملتهاي مستضعف معلوم شود". بي ترديد قشرهاي مختلف مردم روزه دار و متدين شهرستان مهریز در اين روز همدل و همگام با مردم متدين و هميشه در صحنه كشور، همپاي امت اسلامي و تمام آزاد انديشان جهان و با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) ، با حضور حماسي خود در راهپيمايي روز قدس، با مشتهاي گره كرده و فرياد مرگ بر اسرائيل، مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانیده ونفرت و انزجار خود را از این رژیم غاصب اعلام خواهند كرد. امید آنكه این روز جهانى , تمام مسلمانان جهان را در صف واحد قرار داده و آرزوى دیرین امام راحل (ره ) براى رهایى قدس، عملى گردد.

لازم به ذكر است  است مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس در مهريز از ساعت 12 روز جمعه مورخ 2/4/96 از ميدان شهداي گمنام به سمت مسجد جامع  ولي عصر(عج)برگزار خواهد شد .