پيام تبريك فرماندار و امام جمعه شهرستان مهریز به مناسبت روز آتش نشاني و ايمني

فرماندار و امام جمعه شهرستان مهریز در پیامی مشترک فرارسیدن هفتم مهر ماه، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان تبریک و تهنیت گفتند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ، فرماندار و امام جمعه شهرستان در پیامی مشترک فرارسیدن هفتم مهر ماه، روز آتش نشانی و ایمنی را به همه آتش نشانان تبریک و تهنیت گفتند.

متن پیام بدین شرح است
 
بسمه تعالی
 
هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در سطح كشور مي باشد و یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند و این کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بی انتها در انتظار آنان است.
 
آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.
 
خادمان هميشه آماده در حوزه آتش نشاني آن ايثارگراني هستند که ايمني ، امنیت و آرامش جامعه امروزی مديون زحمات بي منت آن هاست که با تکیه برهمت و تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف، به شایستگی عهده دار این مسوولیت خطیر هستند.
 
 اينجانبان ضمن تقدير و تشكر از خدمات شبانه روزي كليه آتش نشانان خدوم و زحمتكش كشور بویژه آتش نشانان شهرستان مهریز ، هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني را صميمانه به اين عزيزان تبريك و تهنيت عرض نموده، آرزوي توفيق و سلامتي را براي كليه آتش نشانان فداكار كشور از خداوند متعال خواستاریم .
 
رضا زارع زاده
#فرماندار_مهریز
 
عبدالرضا محي الديني
#امام_جمعه_مهریز
فرماندار و امام جمعه مهریز