«محمددهقان بنادکی» فرماندار شهرستان مهریز در حاشیه برگزاری اختتامیه سیزدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در گفت و گو با خبرنگار شریف خبر در یزد اظهار داشت: خوشبختانه نمایشگاه صنایع دستی استان یزد با استقبال بسیار عالی مردم روبه رو بود اما من تاسف خوردم که چرا هنرمندان بیشتری از شهرستان مهریز در این نمایشگاه حضور ندارند.

وی با بیان اینکه مهریز هنرمندان بسیار فاخری دارد افزود: در سطح شهرستان مهریز جنب امامزاده سید غیاث الدین مجموعه ای برای حمایت از صنایع دستی وجود دارد که انشاءالله امیدواریم تا قبل از فرا رسیدن فصل تابستان مجموعه را به طور کامل در اختیار هنرمندان قرار دهیم و بتوانیم از ظرفیت این عزیزان به نحو احسن استفاده کنیم.
فرماندار شهرستان مهریز ادامه داد: یکی از عامل‌های تعطیلی آموزشگاه های صنایع دستی کرونا بود که با درایت دولت و رعایت مردم وضعیت در حال حاضر بسیار خوب است و قطعاً هر کجا به آموزش اهمیت خاصی دهیم و توجه ویژه ای داشته باشیم، در یک برنامه بلندمدت و کوتاه‌مدت نتیجه را می گیریم.
وی با بیان اینکه استعدادیابی را باید در سطح مدارس شروع کرد عنوان کرد: اگر از پایه شروع کنیم در سال آینده هنرمندانی هم متعهد و هم متخصص تربیت خواهیم کرد و اتفاقات خوبی را برای ماه مهر رقم می زند.