فرماندار مهریز خواستار شد

همکاری و تعامل منابع طبیعی جهت گسترش طرح توسعه واحدهای صنعتی

فرماندار مهریز گفت: بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی فعال شهرستان برای گسترش فعالیت و اشتغال بیشتر در سال ۹۹ به دنبال طرح توسعه هستند که در این ارتباط باید اداره منابع طبیعی در واگذاری زمین مناسب همکاری کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ، رضا زارع زاده مهریزی در بازدید مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی افزود: اگر زمین مناسب و به اندازه کافی در اختیار واحدهای تولیدی قرار گیرد شاهد گسترش فعالیت‌های صنعتی بیشتری در منطقه خواهیم بود .

وی با قدردانی از همکاری  سال گذشته نهادهای دولتی با صاحبان صنایع و تولیدی شهرستان اظهار کرد: باید در واگذاری زمین مورد نیاز برای طرح توسعه شرکت‌های تولیدی بر اساس مقررات باشد و با همکاری و پیگیری از طولانی شدن این پروسه جلوگیری شود.

این مسوول اظهار کرد: زمین مناسب و کافی در منطقه برای گسترش شهرک صنعتی و  ایجاد واحدهای جدید و طرح توسعه شرکت‌ های قدیمی وجود دارد، امیدواریم به مطالبات بخش خصوصی رسیدگی شود.

زارع راده مهریزی تصریح کرد: شهرک صنعتی منطقه در کنار جاده اصلی تهران - بندرعباس قرار دارد و از موقعیت خوبی هم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی برخوردار است و همکاری مسوولان برای جذب علاقه مندان نیز وجود دارد.  

فرماندار مهریز اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود و فراهم بودن زیرساخت های لازم، آماده همکاری با بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی جدید هستیم.

مرکز شهرستان مهریز با ۵۵ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد و دارای پنج شهرک صنعتی و افزون بر چهار هزار نیرو در واحدهای تولیدی است .

در این بازدید محمدرضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی استان  یزد، آمادگی برای رسیدگی به مطالبات بخش خصوصی و صنایع را اعلام کرد.