همایش فرماندهان و مربیان شجره طبیه صالحین در مهریز برگزار شد

همایش فرماندهان و مربیان شجره طبیه صالحین با حضور سردار الله دادی فرمانده کل سپاه الغدیر استان در مهریز برگزار شد.
این همایش  به منظور پاسداشت سي و دومين سالگرد انقلاب اسلامي  با حضور بیش از 150 نفر از فرماندهان و مربیان شجره طبیه صالحین در محل ناحیه مقاومت بسیج مهریز برگزار شد.
سردار الله دادی فرمانده کل سپاه الغدیر استان یزد در بیاناتی ضمن سفارشی به فرماندهان و مربیان شجره طبیه صالحین در جهت افزایش بصیرت گفت: دشمنان انقلاب اسلامی  وقتی از جنگ تحمیلی و نظامی و تحریم اقتصادی به نتیجه ای نرسیدند و موفق نشدند ، به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم روی آوردند .
وی رواج خرافات مذهبی را از دیگر موارد تهدیدات نرم عنوان کرد و اظهار داشت :جوانان به ویژه بسیجیان باید بتوانند در عرصه مجازی و میدان جنگ نرم به خوبی وارد شده و با این تهدیدات و اقدامات مغرضانه مقابله کنند .
فرمانده کل سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت : مردم تونس با تظاهرات سراسری خود همانطورکه مردم ایران شاه را از سرزمین خود بیرون کردند بن علی خائن را نیز مجبور به خروج از کشورشان کردند.وی عنوان کرد:  همانطور که بعد از انقلاب اسلامی ایران دشمن خواست فرد دست نشانده‌ای را همانند بختیار در رأس حکومت قرار دهد امروز در تونس نیز دشمنان سعی می‌کنند فردی را به آن‌ها تحمیل کنند که خوشبختانه مردم تونس در برابر این توطئه ایستاده و خواستار انقلاب هستند.
سردار الله دادی اینگونه حرکات را پس لرزه‌های انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: همانگونه که در دی ماه 57 شاه خائن از ایران فرار کرد امروز نیز‌‌ همان اتفاق در تونس رخ داد و بن علی در دی ماه از کشورش گریخت.
سردار الله دادی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آمریکا در پی تشکیل خاورمیانه بزرگ با محوریت اسرائیل بود افزود: امروز ورق آنچنان برگشته است که آمریکا دیگر به کشور‌های طرفدار و سنتی خود نیز امیدی ندارد.
وی خاطرنشان کرد: امروز خاورمیانه بزرگ با محوریت اسلام و مردم سالاری دینی که در رأس آن ایران اسلامی قرار دارد در حال شکل گیری است.
وی تصریح کرد: امروز عصر افول ابرقدرت‌ها است و آمریکا باید بداند که خواب ابر قدرتی مطلق را باید به گور ببرد.