نمایندگان فرماندار در انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت کنند

رضا زارع زاده گفت: نماینده فرماندار باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز رضا زارع زاده در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در انتخابات دوم اسفندماه اظهار داشت:انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دو رویداد بزرگ کشور در اسفندماه است.

فرماندار مهریز  برگزاری انتخابات با شکوه و حضور حداکثری مردم را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و خاطر نشان کرد: برگزاری انتخابات سالم در گرو انتخاب نمایندگان با تجربه فرماندار در شعب اخذ رأی است.

وی با بیان اینکه نماینده فرماندار در انتخابات باید نقش محوری در شعب اخذ رأی داشته باشد، تاکید کرد: حفاظت از رأی مردم به عنوان حق الناس از وظایف نماینده فرماندار و عوامل اجرایی انتخابات است و نماینده فرماندار در شعب اخذ رأی باید یک اشرافیت کامل بر مسائل شعب و افراد داشته باشد.

زارع زاده در ادامه با بیان اینکه نمایندگان فرماندار به عنوان امین مردم باید اصل بی طرفی را رعایت کنند تصریح کرد: نماینده فرماندار باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.