فرماندار مهریز:

فرماندار مهریز در جلسه شورای اداری شهرستان از برگزاری نمایشگاه بزرگ معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در مهریز خبر داد.

سید محمد رستگاری در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره سالگرد 40 سالگی انقلاب از برپایی نمایشگاه بزرگ معرفی  دستاوردهای انقلاب در بخش‌های مختلف دولتی و صنایع و خدمت‌رسانی در مهریز خبر داد.

نماینده دولت در مهریز افزود: این نمایشگاه صرفاً یک نمایشگاه معمولی جهت عرضه خدمات نیست بلکه با تقسیم‌کارهای انجام‌شده نیاز به جدیت و مدیریت دستگاه‌ها و واحدهای صنعتی و خدماتی و آحاد مردم است تا با برنامه‌ریزی، حرکت متفاوتی در شهرستان انجام دهیم.

وی بابیان اینکه این نمایشگاه در 4 بخش اداره می‌شود خاطرنشان کرد: بخش معرفی دستاوردهای خدمات  اداری  و واحدهای بزرگ صنعتی و خدماتی، بخش واحدهای غیردولتی مثل کارخانه سیمرغ برای عرضه تولیدات خود شهرستان در این نمایشگاه و نیز بخش عرضه توانمندی‌های جوانان و بانوان روستاها و نیز در محوطه نمایشگاه ارائه محصولات اقتصاد مقاومتی اختصاص خواهد شد. 

بالاترین مقام اجرایی شهرستان بابیان آنکه 9 کمیته برای ایجاد نظم و تقسیم‌بندی فعالیت‌های مسئولین دستگاه‌های مختلف تشکیل‌شده است تصریح کرد: پشتیبانی و نظارت بر کار دستگاه‌ها، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و  ارتباط با خبرنگاران، کمیته اداری، کمیته اصناف و اقتصاد مقاومتی، کمیته واحدهای تولیدی صاحبان صنعتی و خودروسازی و گردشگری، کمیته بانوان و ورزش و جوانان، کمیته برنامه‌ریزی، کمیته روستایی و فعالیت‌ها و توانمندی‌های روستاییان و نیز کمیته امنیتی و انتظامی کمیته‌هایی هستند که در برپایی و اداره نمایشگاه فعالیت می‌کنند.   

سید محمدرستگاری، تمام خدمات و محصولاتی که در نمایشگاه ارائه می‌شود را از توانمندی‌های خود شهرستان دانست و تأکید کرد: هدف، معرفی فعالیت‌های انجام‌شده پس از انقلاب در دستگاه‌های مختلف و نیز ارائه خدمات به مردم است و بحث منافع و سودآوری نیست. اصناف نیز می‌توانند خدمات خود را در قالب نمایشگاه به مردم عرضه کنند.

وی همچنین تأکید کرد: هر غرفه در این نمایشگاه با معرفی دستاوردهای انقلاب طی 40 سال گذشته، وضعیت قبل از انقلاب و بعد از انقلاب را در حوزه کاری خود بیان کند.

فرماندار مهریز بابیان اینکه در نمایشگاه، اقامه نماز جماعت اول وقت در اولویت امور است گفت: دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه هم‌زمان خواهد بود باید حرمت این ایام حفظ شود و بعد از ایام عزاداری، در روز 22 بهمن و اختتامیه نمایشگاه، جشن و مراسم ویژه‌ای برگزار خواهد شد.