به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز؛جلسه  برنامه ريزي مراسم سالروزپیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم ا...22بهمن با حضوركياني مقدم فرماندار مهريز،  حجت الاسلام و المسلمین فخرالدینیرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان ، رستگاري معاون فرماندارمهريزوجمعي ازمسئولين ادارات و نهادهاي دولتي شهرستان  تشكيل گرديد.

كياني مقدم در اين جلسه كفت ؛انقلاب اسلامي ايران يكي از مهمترين رخدادهای سياسي قرن بيستم محسوب مي شود ونکته مهم توجه دشمن نسبت به چگونگی حضور مردم درصحنه به ویزه مراسم وراهپیمایی بسیار حساس و مهم 22بهمن می باشد.ازبدوپیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همه تلاش و توان دشمن معطوف به شکست اهداف مقدس انقلاب اسلامی بوده است و با تمام انواع و اقسام دسیسه هاسعی کرده انقلاب اسلامی را در رسیدن به اهداف مقدس آن با شکست مواجه نماید.

انواع و اقسام توطئه ها،حوادث،ترورها ،مسائلی که در سالهای اول  و بدو پیروزی انقلاب اسلامی شاهد آن بودیم و همچنین هشت سال جنگ تحمیلی ودسیسه های اقتصادی و تهاجم فرهنگی و .... همه بیانگر اهمیت انقلاب اسلامی می باشد ،که میزان اهمیت انقلاب را با میزان دشمنی نظام سلطه و استکبار جهانی  مخصوصا آمریکای جنایتکار می توان جستجو کرد هرچه دشمنی بیشتر باشد انقلاب اسلامی بیشتر منافع جبهه کفر و استکبار را به خطر انداخته است .

22بهمن به عنوان یک مناسبت پایه ای واساسی که مرتبط با اصل انقلاب اسلامی می باشد یکی از مهمترین مناسبتهای انقلاب می باشدکه اهمیت و جایگاه ویژه ای را دارد به همین نسبت انتظار است که تلاش جهت بزرگداشت باشکوه مراسم و برنامه ریزی متناسب با میزان اهمیت آن باشد و نهایت تلاشمان را بکارگیریم تا بتوانیم زمینه حضورگسترده و خود جوش مردمی را که علاقه مند به حضوردر راهپیمایی هستند فراهم و تسهيل نماییم ما خدمتگزاران مردم باید هرگونه اقدامات لازم جهت رفاه و آسایش مردم در این مراسم را بکارگیريم.

 درادامه فرماندار مهريزخواستارتلاش مضاعف کلیه ادارات و نهادهای دولتی در برگزاري هر چه بهتر و باشكوهتر مراسم راهپیمایی 22بهمن  شدوهمچنين در این جلسه در خصوص برنامه های مراسم سالروزپیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم ا...22بهمن بحث،  تبادل نظر و تصمیم گیری شد و به دستگاههای اجرایی شهرستان ابلاغ گردید.