دادستان مهریز

نامزدهای انتخابات اخلاق را زیر پا نگذارند

دادستان مهریز ضمن تأکید بر اجرای صحیح قانون و صیانت از رأی مردم، نامزدهای انتخابات را به رعایت اخلاق انتخاباتی توصیه کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز علی زارع در جلسه مشترک اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی مهریز گفت: توقع مردم این است که امانت‌دار خوبی باشیم و این امر مشروط بر این است قوانین و مقررات را به نحو احسن اجرا کنیم.

دادستان مهریز افزود: برای برگزاری انتخابات موفق اصولی وجود دارد، یکی از اصول انتخابات موفق حضور حداکثری و مشارکت مردم است و باید زمینه حضور حداکثری مردم در انتخاباتی سالم را فراهم کنیم.

زارع تأکید کرد: سلامت انتخابات را باید به کمک هیئت اجرایی و نظارتی تضمین کنیم و توجه داشته باشیم که آرا مردم حق‌الناس است و باید محافظ آن باشیم، به یاد داشته باشیم امنیت بستر همه فعالیت‌های اجتماعی است اگر می‌خواهیم مجلس پویا داشته باشیم باید انتخاباتی امن و پر شور برگزار کنیم..

دادستان شهرستان مهریز بیان کرد: به نامزدهای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی توصیه می‌کنیم که با رعایت اخلاق و پرهیز از بداخلاقی تبلیغات انجام دهند.

وی تصریح کرد: کاندیدا باید از این فرصت استفاده و ویژگی‌های مثبت خود را بیان کنند تا بتوانند آرا مردم را جلب کنند، تأکید می‌کنم که به‌هیچ‌وجه پا روی اخلاق نگذارند؛ ما نیز تلاش داریم اخلاق انتخاباتی ارتقا پیدا کند و بر اساس قانون با همه رفتار خواهیم کرد تا مجلسی در شأن انقلاب داشته باشیم.