فرماندار مهریز

مشروعیت و مقبولیت دو بال نظام جمهوری اسلامی است

رضا زارع زاده مهریزی مشروعیت و مقبولیت را دو بال نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: این مهم با حضور مردم در پای صندوق های رای تضمین می شود.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز رضا زارع زاده در همایش پیاده روی روستای میرک آباد مهریز ، ضمن تاکید بر ضرورت حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، بیان داشت: هر رای، نظام ما را در برابر توطئه دشمنان بیمه می کند و مقبولیت و مشروعیت جمهوری اسلامی ایران را متبلور می سازد.

نماینده عالی دولت در مهرسز افزود: مردم ما با حضور گسترده در پای صندوق های رای عزم، اراده و توان ایران و ایرانی را به رخ جهانیان می کشند تا سرنوشت خود را تعیین کنند.

فرماندار مهریز با بیان اینکه حضور مردم باعث دلگرمی مسئولان نظام است، گفت: خداوند می فرمایند هیچ قومی سرنوشتش را تغییر نمی دهد مگر خودش بخواهد این یعنی همه باید برای سرنوشت کشور و مملکت احساس مسئولیت کنیم.

زارع زاده مهریزی بیان داشت: انتخابات نعمتی بود که توسط انقلاب اسلامی به ما داده شد لذا باید گفت هر اتفاق مهمی نیازمند انتخابی بجا و آگاهانه است لذا باید قدر فرصت ها را دانست و از آن استفاده کرد.

وی افزود: امروز ملت ما باید بدانند که در برهه ای حساس هستیم و اگر در انتخاب های خود درست عمل نکنیم پیامدهای آن متوجه عموم مردم خواهد شد.