پیام دعوت فرماندار مهریز

مردم مهریز با حضور خود در پای صندوق‌های رأی صحنه دیگری از افتخار و عزت و ابهت جمهوری اسلامی می‌آفرینند.

جمعه دوم اسفندماه جهان مشاهده می‌کند که مردم ولایتمدار مهریز که دل در گروی رهبری و نظام خویش نهاده، با حضور خود در پای صندوق‌های رأی صحنه دیگری از افتخار و عزت و ابهت جمهوری اسلامی می‌آفرینند.

متن پیام فرماندار شهرستان مهریز به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلی أَهلِها» (نساء: ۵۸)

جمعه دوم اسفندماه  جهان مشاهده می‌کند که مردم ولایتمدار شهرستان مهریز که دل در گروی رهبری و نظام خویش نهاده، با حضور خود در پای صندوق‌های رأی صحنه دیگری از افتخار و عزت و ابهت جمهوری اسلامی می‌آفرینند.

همانگونه که مقام عظمای ولایت (مدظله) تأکید کردند: «امروز حضور در انتخابات و شرکت در رأی دادن یک حکم شرعی است؛ صرفاً یک وظیفه ملّی و انقلابی نیست؛ وظیفه شرعی است؛ در عین حال یک جشن ملّی هم هست، در عین حال یک حقّ مدنی هم هست. مردم حق دارند در سرنوشت کشور دخالت کنند؛ این حقّ خودِ آحادِ مردم است که شرکت کنند. بنابراین، هم از لحاظ شرعی، هم از لحاظ جنبه ملّی، هم از لحاظ احقاق حقّ مدنی، انتخابات یک برجستگی ویژه‌ای دارد.

از سوی دیگر ، نباید فراموش کرد که نظام سلطه و در رأس آن آمریکایی‌ها در چهار دهه گذشته و به‌ویژه در سال‌های اخیر، فشار حداکثری و تشدید تهدیدات و تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران و نظام اسلامی را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا به خیال خود ملتی که زیر یوغ استکبار جهانی نمی‌رود و شعار «مرگ بر آمریکا» از دهانش محو نمی‌شود را به زانو در بیاورند. از این‌روست که آنان در هر مقطع انتخاباتی در تلاشند تا با سیاهنمایی از وضعیت کشور و تشویق مردم به تحریم انتخابات، انسجام ملی که یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است را به بن‌بست بکشانند.

لذا حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات، موجب خوشحالی دشمن و افزایش فشارها و تحریم‌ها می‌شود و بالعکس حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در آن هر رأی به مثابه یک سیلی بر صورت ‌ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکاست، موجب تقویت امنیت و عزت ایران و عقب‌نشینی نظام سلطه و دشمنان این مرز و بوم می‌شود.

فردا نوبت مردم است تا به دشمنان و خارج نشینانی که به ایران چشم دوخته‌اند، نشان دهند که بر عهد خود با نظام و رهبری مانده و حاضر نیستند از صندوق‌های رأی دوری کنند.

اینجانب ضمن دعوت از مردم شریف و بزرگوار شهرستان مهریز به حضور و مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای ، عزت و سربلندی ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.