امام جمعه مهریز:

مردم در انتخابات مجلس حضور حداکثری پیدا کنند

امام جمعه مرکز شهرستان مهریز گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ۹۸ برگزار می‌شود، با توجه به شرایط منطقه از اهمیت زیادی برخوردار است، باید مردم فعالانه در این میدان بزرگ سیاسی و اجتماعی حضور حداکثری پیدا کنند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه چشم دنیا به انتخابات مجلس دوخته شده است، افزود: مشارکت میلیونی مردم در انتخابات دوم اسفندماه‌  چشم تمام معاندان و مخالفان نظام را کور می‌کند.

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم با هر نوع فکر و سلیقه در انتخابات پیش‌رو موجب عزت، اقتدار کشور و ملت است و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی می‌کنند.

خطیب جمعه مهریز تاکید کرد: باید مردم در انتخاب نماینده برای مجلس دقت کنند تا به افرادی خدامحور، ولایتمدار، مردمدار ، مومن، متخصص و پاک‌دست رای دهند تا مجلسی انقلابی داشته باشیم .

محی‌الدینی با بیان اینکه دشمنان از مدت‌ها قبل برای کاهش حضور مردم در انتخابات به دنبال دلسرد کردن هستند، اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان، انتخابات امسال بسیار پرشورتر از دوره های قبل برگزار می‌شود.

وی به ایام فاطمیه و سوگواری برای حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و گفت: باید مراسم‌ها به نحو مناسب با حضور مردم و جوانان در تبیین سیره آن بانوی نمونه اسلام برگزار شود.

محی‌الدینی همچنین به اهمیت تربیت دینی نسل جوان توسط فرهنگیان با همکاری سایر بخش‌ها و خانواده‌ها اشاره کرد که سدی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است.

تا