فرماندار مهريز:

فرماندار شهرستان مهريز با اشاره به ياوه‌گويي‌هاي اخير سردمداران استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی، بيان كرد: مراسم روز یوم‌الله 13 آبان باید در قالب تظاهرات و با حضور تمام مردم برگزار شود .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،«سید محمد رستگاری» در نشست هماهنگی ستاد 13 آبان اين شهرستان با بیان این‌ که مراسم استکبار ستیزی 13 آبان همزمان با دیگر شهرستان‌های  استان یزد رأس ساعت 9 صبح برگزار می‌شود، گفت: مسیر مراسم راهپیمایی 13 ابان در شهرستان مهریز از میدان شهدای گمنام تا مسجد جامع ولی عصر تعیین شده است.
 
وي با اشاره به این که شعار 13 آبان امسال «غیرت انقلابی» است، گفت: در روز سیزده آبان تمام مردم با غیرت ایران اسلامی و شهرستان مهریز مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زند .
 
سيد محمدرستگاری ادامه داد: همه اقشار مردم باید در راستای بزرگداشت این مهم احساس مسئولیت کنند .
 
فرماندار افزود: امسال به سبب شرایط ویژه‌ای که به‌دنبال یاوه‌سرایی سردمداران استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی به ‌وجود آمد و در راستای پاسخ مردمی به اظهارات سخیف ترامپ، مراسم روز یوم‌الله 13 آبان باید در قالب تظاهرات و با فراهم کردن زمینه حضور تمام مردم و اکتفا نکردن به قشر خاص برگزار شود .
 
«عبدالرضا محی الدینی» امام مهریز هم در این نشست خاطرنشان كرد:  انشالله هرچه در توان داریم برای این روز بگذاریم و مشت محکمی بر دهان  استکبار جهانی  بزنیم.
 
وي ادامه داد: دشمن ما یکی است و آن هم امریکا است و باید همه دست به دست هم در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنیم.
 
امام جمعه مهریز گفت: ضرورت دارد که امسال سیزده آبان با توجه به علنی کردن کینه‌ها ودشمنی‌هایی که ريیس جمهور آمریکا نسبت به ملت ایران دارد، بسیار باشکوه برگزار شود.