امام جمعه مهریز گفت: مردم انقلابی و متدین شهرستان مهریز حماسه ای با شکوه را در 22 بهمن رقم زدند به طوری که حضور آنها در چند سال گذشته بی نظیر بود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري  مهریز، حجت الاسلام علی برهان در پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم شهرستان مهریزبا بیان اینکه ما برد-برد را در مذاکره با آمریکا قبول نداریم تاکید کرد: ما باید با اجرای فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، آمریکا را بمیرانیم نه اینکه با او کنار بیائیم، ما در مذاکره ها برد-باخت را قبول داریم، امریکا باید شکست بخورد در برابر عظمت و اقتدار ملت ایران.
این مسئول با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با هر شیوه‌ای به جنگ با اسلام آمده‌اند و از هیچ‌گونه رفتار خصمانه‌ای  هراس ندارند، بر ضرورت هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام تاکید کرد.
 برهان افزود: حضرت امام خمینی(ره) با تشکیل حکومت اسلامی، وحدت ملی و انسجام اسلامی هیمنه ابرقدرتها را در هم شکست و تمام معادلات جهانی را به هم ریخت و هراسی از دشمن و استکبار جهانی در دلش اثر نکرد.

امام جمعه مهریز گفت: ایستادگی و مقاومت ملت غیرت مند با رهبری ها امام راحل و خلف صالحش ولی امر مسلمین جهان شرارت های امریکا و غرب در هم ریخته و ملت ایران پاسخ آنها را در راهپیمایی باشکوه و عزت مندانه امروز با فریاد هیات من الذله خود دادند.
وی با اشاره به توافق ژنو و با بیان اینکه امریکا مثل گذشته هیچ غلطی نمی تواند بکند افزود: برخی روشن فکران از خدا بی خبر که از رهبر انقلاب نیز حمایت می کنند برای شما مردم دروغ می گویند، امریکا به قول و وعده خود وفا نخواهد کرد لذا نباید یک امتیاز به دشمن بدهید و خیال کنید که امریکا قرار است در مقابل قدرت ایران کوتاه بیاید و به ملت ایران امتیازی بدهد.