فرمانده انتظامی شهرستان مهریز برنامه های هفته گرامي داشت نیروی انتظامی مهریز راjشریح کرد
 
var YAHOO = {'Shortcuts' : {}}; if (typeof YAHOO == "undefined") { var YAHOO = {}; } YAHOO.Shortcuts = YAHOO.Shortcuts || {}; YAHOO.Shortcuts.hasSensitiveText = false; YAHOO.Shortcuts.sensitivityType = []; YAHOO.Shortcuts.doUlt = false; YAHOO.Shortcuts.location = "us"; YAHOO.Shortcuts.document_id = 0; YAHOO.Shortcuts.document_type = ""; YAHOO.Shortcuts.document_title = ""; YAHOO.Shortcuts.document_publish_date = ""; YAHOO.Shortcuts.document_author = "sajad_akhondi@yahoo.com"; YAHOO.Shortcuts.document_url = ""; YAHOO.Shortcuts.document_tags = ""; YAHOO.Shortcuts.document_language = "persian"; YAHOO.Shortcuts.annotationSet = { }; YAHOO.Shortcuts.headerID = "98ffbb57a04092edac2feccd0c3bee88";

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز برنامه های هفته گرامي داشت نیروی انتظامی مهریز را تشریح کرد

به گزارش خبر گزاری ایسنا در مهریز در گفتگو با سرگرد مسعود تقدیسی  فرمانده منطقه انتظامی شهرستان مهریز با اشاره به اينكه هفته گرامي داشت ناجا از 15 مهرماه سال جاري به مدت يك هفته  آغاز مي شود، به تشريح برنامه هاي اين هفته پرداخت.

سرگرد "مسعود تقدیسی" گفت: در طول هفته گراميداشت نيروي انتظامي بیش از سی برنامه در سطح شهرستان مهریز برگزار می شود.

وی افزود: اولين روز از هفته ناجا روز پليس، مشارکت اجتماعی و انضباط ترافیکی نام دارد که در اين روز نواختن زنگ انضباط اجتماعی و سخنرانی فرماندهی انتظامی در مدارس، افتتاح نمایشگاه نیروی انتظامی، بازدید از شهرک ترافیک راهور، برگزاری نمایشگاه پوستر های آموزشی در مدارس و دیدار فرماندهی و مدیران اجرایی با امام جمعه شهرستان اجراء خواهد شد.

وی در ادامه افزود: دومين روز از هفته ناجا روز پليس، مرزبانی، امنیت و معنویت نام دارد که در اين روز برنامه های بازدید. .فرماندهی از دسته رزمی شهید شاهدی و یگان امداد مهریز، بازدید از سالمندان بستری در آسایشگاه سالمندان نشاط مهریز، برگزاری مسابقه تیراندازی و برگزاری مراسم غبارروبی قبور شهداء با حضور کلیه پرسنل به اجراء در می آید.

فرمانده انتظامي مهریز از سومين روز هفته ناجا بعنوان روز پليس، پیشگیری و نظم اجتماعی نام برد و خاطرنشان کرد: برای  اين روز برنامه های شرکت کارکنان در نماز جمعه و سخنرانی فرماندهی انتظامی شهرستان در نماز جمعه و ارائه گزارش عملکرد و خدمات مضاعف کارکنان فرماندهی در نظر گرفته شده است.

سرگرد تقدیسی افزود:در چهارمين روز از هفته ناجا که بعنوان روز پليس، فن آوری و جامعه امن نام گذاري شده است برنامه های دیدار فرماندهی از حوزه علمیه و نشست علمی با طلاب، ملاقات عمومی سرپرست پلیس پیشگیری با مردم در راستای برنامه های محله محور، برگزاری رزمایش شهری و نشست تعاملی فرماندهی انتظامی با دستگاههای قضائی شهرستان برگزار خواهد شد.

 اين مقام انتظامي از پنجمين روز از هفته ناجا به نام روز پليس امنیت اجتماعی، و جامعه با نشاط ياد کرد و گفت: در اين روز برنامه های برگزاری همایش اصناف، سخنرانی فرماندهی در یکی از مساجد شهرستان، و برگزاری مسابقه دارت بین کارکنان در نظر گرفته شده است.

 به گفته فرمانده انتظامي مهریز ششمين روز از هفته ناجا روز پليس سرباز و مشارکت ملی نام دارد که در اين روز صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي، دیدار سربازان با امام جمعه، اهداء خون کارکنان فرماندهی انتظامی مهریز  وتقدير از پرسنل ساعي کادر و سربازان نمونه در دستور کار قرار دارد.

 سرگرد"تقدیسی" تصريح کرد آخرين روز از هفته ناجا روز پليس، خانواده و جامعه عاری از اعتیاد نام دارد که در اين روز دیدار فرماندهی انتظامی شهرستان از مرکز بهزیستی مهریز جهت بررسی مسائل مربوط به اعتیاد شهرستان، نشست مشترک نمایندگان انجمن معتادان گمنام با فرمانده انتظامی و سخنرانی فرماندهی در یکی از مدارس برگزار مي شود.

فرمانده انتظامي مهریز با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهیدان نیروی انتظامی افزود:  برنامه دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شاهد در طول هفته برگزار می شود.