فرماندار مهریز : مسئولین آموزش و پرورش باید برنامه های پرورشی را در اولویت کاری خود قرار دهند.- به همراه تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، کیانی مقدم ضمن تبریک دهه ولایت گفت: شهرستان مهریز با تقدیم 313 شهید در شت سال جنگ تحمیلی حق علبیه باطل ولایتمداری خود را اثبات و تا به حال نیز در عرصه های فرهنگی پشرو بوده است.
فرماندار مهریز برنامه ریزی جهت اهمیت دادن دانش آموزان به نماز را یکی از سرولوحه های کاری مربیان پرورشی برشمرد و از مسئولین خواست تا برنامه های پرورشی را در اولویت کاری خود قرار دهند.
ابتدای جلسه حسن حاضری رئیس آموزش  و پرورش مهریز گزارش یک ماهه این اداره را ارائه نمود و در ادامه وضعیت پروژه های نیمه تمام پرورشی و پروژه های نیمه تمام مدارس بررسی شد که مهمترین انها اینگونه بیان شد : مهریز تنها شهرستان استان است که فاقد سالن ورزشی ویژه دانش آموزان است که این امر قرار شد توسط مسئولین پیگیری شود.
در ادامه این جلسه نیز با توجه به تعطیلی 5 ساله شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان مهریز، نماینده هیئت مدیره این شرکت گزارشی از وضعیت کنونی و راه اندازی این شرکت ارائه نمود.
نماینده شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان از راه اندازی و افتتاح این شرکت در چند هفته آتی خبر داد.
وی گفت : با عنایت وزیر محترم تعاون و پیگیری های فرماندار و مسئولین شهرستان شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان دوباره راه اندازی خواهد دش و نیز در همین راستا نیروی های انسانی در حال اموزش و جهت تامین لوازم و وسایل مورد نیاز فرهنگیان قراردادی با شرکت رفاه بسته شده که کلیه لوازم را تامین و با افتتاح این شرکت رفاه کارت نیز از ابتدای آذر ماه با تسهیلات 2 میلیون تومان با 12 قسط و بدون سود و خرید هر نوع کالا در سراسر کشور در اختیار فرهنگیان شهرستان قرار خواهد گرفت.
برنامه ریزی لازم برای تقویت کتابخانه های مدارس، مشکل گرمایشی مدارس با عدم وجود گازکشی مدارس روستایی از موضوعات دیگری بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.