رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان مهریز

رصد فضای مجازی در دستور کار قرار دارد.

رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان مهریز با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که در سال‌های اخیر در همه عرصه‌ها تاثیرگذار بوده، فضای مجازی است افرود اگر از فضای مجازی غافل شویم، قطعا مشکل ساز خواهد شد و به همین دلیل رصد فضای مجازی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز علیرضا مرادیان در جلسه هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان  گفت : یکی از موضوعاتی که در سال‌های اخیر در همه عرصه‌ها تاثیرگذار بوده، فضای مجازی است که می‌تواند هم کارکرد مثبت و هم منفی داشته باشد.

رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان مهریز افزود: اگر مدیریت درستی نسبت به فضای مجازی صورت گیرد، بدون شک از فرصت‌های مثبت آن می‌توان برای حضور پرشور مردم و تبلیغات قانون مدارانه استفاده کرد.

این مقام مسئول گفت:اگر از فضای مجازی غافل شویم، قطعا مشکل ساز خواهد شد و به همین دلیل رصد فضای مجازی در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار داشت: آن چیزی که قانون مشخص کرده برای تبلیغات قانون و زمان مشخصی را مقرر نموده است و داوطلبان محترم نیز موظف به تبلیغات در آن زمان مشخص هستند‌.

مرادیان هشدار داد: انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی برای نامزدهای نمایندگی مجلس از طریق هر وسیله رسمی و دولتی، سوء استفاده از وسایل و امکانات کلیه دستگاه‌های اجرایی و موسسات عمومی غیردولتی و هر نهاد بهره‌مند از بودجه و اموال عمومی و نیز فعالیت کارمندان در ساعات اداری ممنوع است و قطعا در صورت مشاهده با متخلفان برخورد خواهد شد.

معاون فرماندار مهریز بیان داشت: تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی باید در چهارچوب قانون و به دور از اتهام زنی صورت گیرد و انتظار این است که کاندیداها به نکات مثبت و برجستگی‌های خود اشاره کرده و برنامه‌های آینده خود را ارائه نمایند.

 وی گفت:داوطلبان باید به هواداران خود گوشزد کنند که قطعا به روند تبلیغات در قبل، حین و بعد از انتخابات نظارت دقیق صورت خواهد گرفت و بر اساس موازین قانونی رفتار خواهد شد.

علیرضا مرادیان ادامه داد: امنیت، بستر و پیش فرض همه فعالیت‌های فردی و اجتماعی بوده و در انتخابات نیز بسیار حائز اهمیت است و همه دستگاه‌ها و عموم مردم باید تلاش کنند تا انتخابات در فضای امن برگزار شود.

 

gfdgf