فرماندار مهریز

رسیدگی به مطالبات مردم رسالت مسوولان است

رضا زارع زاده با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات مردم رسالت مسوولان است، ادامه داد: فلسفه وجودی مدیران رسیدگی به مسائل و مشکلات و بسترسازی برای آسان سازی انجام امور است بنابراین هیچ فردی در مراجعه به دستگاه‎های دولتی نباید معطل شود تا از این طریق شهروندان نیز انگیزه مشارکت در امور مختلف را پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ، رضا زارع‌زاده در شورای برنامه‌ریزی شهرستان مهریز  با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات مردم رسالت مسوولان است، ادامه داد: فلسفه وجودی مدیران رسیدگی به مسائل و مشکلات و بسترسازی برای آسان سازی انجام امور است بنابراین هیچ فردی در مراجعه به دستگاه‎های دولتی نباید معطل شود تا از این طریق شهروندان نیز انگیزه مشارکت در امور مختلف را پیدا کنند.

 

فرماندار مهریز اظهار کرد: اگر مسوولان به وظایف قانونی خود در ادارات و نهادها به خوبی عمل کنند بدون شک شاهد جلب مشارکت مردم در تمام امور خواهیم بود که نمونه بارز آن در شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد.

 

زارع‌زاده با تاکید بر پیگیری مدیران برای جذب اعتبارات در سال‌جاری تاکید کرد و همچنین از مشارکت خیران، اصناف و سایر طبقات اجتماعی در پیشگیری و مقابله با کرونا قدردانی و ادامه همکاری در اجرای برنامه‌ها با مشارکت شهروندان را در ابعاد مختلف در شهرستان خواستار شد.

 

امام جمعه مهریز نیز با تاکید بر رسیدگی و توجه به مردم به خصوص در شرایط کنونی گفت: برای حل مسائل و مشکلات مردم باید همه در کنار هم در راستای اهداف نظام، انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

 

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی افزود: مسوولان قدر خدمت به مردم را در سایه نظام اسلامی بدانند که یک فرصت و توفیق الهی است و باید برای رسیدگی به مطالبات مردم وارد عرصه کار و تلاش شد ، مردم در ۴۰ سال گذشته همواره در کنار نظام و ولایت فقیه بوده و همچنان آماده ایثار و فداکاری هستند.