فرماندار مهریز:

فرماندار مهریز گفت: همکاری مردم با پلیس برای رسیدن به امنیت پایدار و انجام بهتر وظایف قانونی همواره یک ضرورت در جامعه اسلامی محسوب می شود.

سید محمد رستگاری  روز پنجشنبه بيستم مهر سال 1396 به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دیدار با رئیس و کارکنان پلیس راه یزد - مهریز افزود: برای تحقق اهداف نظام اسلامی در عرصه نظم و امنیت همواره باید تعامل و همکاری سازندهای بین مردم و پلیس وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: نقش اصلی پلیس در جامعه اسلامی تامین امنیت است و گسترش آن برای همه مردم،نقش اساسی در توسعه همه جانبه در ابعاد مختلف دارد و باید همواره قدردان نیروهای نظامی و انتظامی بود.
فرماندار مهریز با تبریک هفته ناجا ، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی را گرامی داشت و بر ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری در راه دین و ارزش های الهی و انسانی تاکید کرد.
رستگاری همچنین با قدردانی از فعالیت های پلیس راه یزد - مهریز به اهمیت وظایف در چارچوب مقررات و تلاش برای کاهش حوادث و انجام برنامه های فرهنگی را یادآور شد.
وی اظهار کرد: با حضور به موقع و انجام فعالیت های خوبی که در حوزه استحفاظی مهریز توسط پلیس راه انجام شده مشکلی نیست و باید روز به روز برای ارتقای برنامه ها و خدمت به مردم تلاش کرد

گفتني است در اين ديدار بخشدار مركزي شهرستان و رييس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي  مهريز نيز حضور داشتند

د