امام جمعه مهریز:

حماسه‌آفرینی بعدی مردم پای صندوق‌های رأی

عبدالرضامحی الدینی در راهپیمایی 22 بهمن شهرستان مهریز با مخاطب قرار دادن مردم متذکر شد: مجلس قوی و کارآمد به دستان سرنوشت ساز شما رقم می خورد افزود منتظر حماسه آفرینی شما پای صندوق های رای هستیم.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز ، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در مراسم حماسی راهپیمایی مردم ولایتمدار مهریز در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن، ضمن تقدیر از حضور پرشور و حداکثری مردم تأکید کرد: راهپیمایی در این باد شدید و هوای سرد، آزمونی الهی بود که مردم باری دیگر در آن سربلند شدند.

امام جمعه مهریز ضمن اشاره به انتخابات دوم اسفندماه تصریح کرد: از نامزدهای انتخاباتی که احساس تکلیف کردید و تنور انتخابات را گرم کردید قدردانی می کنیم اما مواظب باشید در سخنان و تبلیغات خود آب به آسیاب دشمن نریزید و وعده های کاذب و دروغین ندهید، رقبا را تخریب نکنید و زحماتی که در این 41 سال در نظام کشیده شده است را زیر سوال نبرید.

محی الدینی افزود: در مردم ایجاد امید و رحمت کنید نه اینکه عرصه انتخابات عرصه عقده گشایی ها باشد و برخی درصدد ایجاد اختلاف و تفرقه باشند این اعمال، معصیت است و مراقب باشند که برای چند روز دنیا، خانه آخرت خود را ویران نسازند.

امام جمعه مهریز ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی آنچه را که توان انجامش را دارند بازگو کنند، شجاع، عدالت خواه، درد کشیده و دلسوز مستضعفان باشد و در خانه ملت، قانونی را وضع کند که موجب سربلندی نظام باشد و لایحه ها و قراردادهایی که به نفع دشمن است را تصویب نکند.

وی همچنین با مخاطب قرار دادن مردم متذکر شد: مجلس قوی و کارآمد به دستان سرنوشت ساز شما رقم می خورد. منتظر حماسه آفرینی شما پای صندوق های رای هستیم. پس افرادی متدین و دلسوز را به مجلس بفرستید.