تکریم و معارفه رئیس اداره بهزیستی مهریز برگزار شد

با حضورعطا بخش مدیرکل بهزیستی استان یزد ، فرماندار،امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان مهریز از زحمات 7 ساله علیزاده رئیس سابق اداره بهزیستی شهرستان مهریز تجلیل و رضا زارع بعنوان سرپرست جدید ای اداره معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاه در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره بهزیستی مهریز  گفت: جلب مشارکت خیران برای رسیدن به اهداف دولت و نظام که توسط اداره بهزیستی و سایر محموعه‌های اداری پیگیری می‌شود بسیار ضروری است و باید همه در کنار هم خادم مردم مومن و فداکار باشیم .

فرماندار مهریز افزود: در شرایط خاص اقتصادی کار در بهزیستی و کمک به طبقات آسیب‌پذیر یک کار مهم و عبادت محسوب می‌شود و باید تمام تشکل‌ها ، خیران و مردم نوعدوست دولت را بیش از گذشته در انجام وظایف خطیر خود یاری دهند.

همچنین امام جمعه مهریز گفت: فلسفه وجودی مدیران در هر پست و مقامی که هستند فقط خدمت به مردم و رسیدگی به مطالبات و حل مسائل است و اداره بهزیستی از جاهایی که است که باید خیلی جدی در راستای اجرای ماموریت‌ها اقدام کرد.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی افزود: خدمت به بندگان خدا به ویژه کسانی که جزو طبقات ضعیف جامعه هستند یک عمل مهم و مورد تاکید مکتب اسلام است و باید همه بهزیستی را برای رسیدن به اهداف مقدسی که دارد یاری دهند.

 

1-19.jpg 2-21.jpg 3-22.jpg 4-19.jpg 5-19.jpg 6-15.jpg 7-15.jpg 8-10.jpg 9-6.jpg 12-5.jpg 13-3.jpg 14-3.jpg 17-3.jpg