در نشست کتابخوان ویژه کتابداران:

در دومین رروز از هفته کتاب و کتابخوانی، نشست کتابخوان ویژه کتابداران با حضور فرماندار، بخشدار و معاون فرماندار و مسئولین وکتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز بعد از نماز مغرب و عشاء در کتابخانه روضه الشهدای میرک آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداري مهريز به نقل ازاداره کتابخانه های عمومی شهرستا ن مهریز، در این نشست ، سيدمحمد رستگاری، فرماندارمهريز ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و اهدای لوح تقدیر به مجموعه پرسنل کتابخانه های عمومی ، کتابداران را قشر خدوم و پرتلاشی دانست که در زمینه ارائه خمات کتابخوانی و ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه تلاش و کوشش می کنند.
وی تنوع برنامه های  کتابخوانی در هفته کتاب را  در سطح شهرستان مناسب ارزیابی کرد و بیان داشت: برگزاری نشست های کتابخوان، نقد و رونمایی کتاب و برگزاری مسابقات کتابخوانی زمینه را برای ترغیب مردم به مطالعه و خواندن فراهم می نماید.
گفتنی است  در این نشست،کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز به همراه خانواده هایشان به معرفی کتابهای مورد علاقه خود پرداختند.
در این جلسه  کتابهای «تاثیر بر  فمنیسم  بر فروپاشی حکومت ها» نوشته پرایز کریستن سن توسط محمد مهدی قادری ؛«کنترل خشم در خانواده ها» نوشته مریم کربلایی علی گل، توسط اکرم دهقان، مسؤل کتابخانه سمسار؛ «معجزه گفتگو » نوشته هیت لر.سوزان ، توسط فاطمه فلاح مسؤل کتابخانه شهید شیرزاده مدوار ؛ «شگفتی » نوشته آر.جی. پالاسیو توسط هدی قادری و کتاب «دوقلوها » نوشته محمد علی بنی اسدی توسط فاطمه اطهر قریشی معرفی و به اشتراک گذاشته شد