فرماندار مهریز

تسریع در ساخت ساختمان شهرداری را خواستار شد

فرماندار مهریز گفت: تکمیل و تجهیز ساختمان در دست اقدام شهرداری بعد از گذشت ۱۳ سال جزو مطالبات مردم و مسوولان است که شورای اسلامی شهر باید برای بهره‌برداری آن اقدام کند

به گزار روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده مهریزی در جمع شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهریز افزود: ساختمان کنونی شهرداری جوابگوی مراجعان نیست و باید برای تسریع در ساخت مکان جدید اقدام  جدی صورت گیرد.

وی اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به کار مردم باید در دستگاه‌های اجرایی با همدلی ، روزآمدی و برنامه‌ریزی بنحو مناسب و در اسرع وقت صورت گیرد که وجود فضای فیزیکی مناسب اهم آنهاست.

فرماندار مهریز گفت: شورای شهر ثمره انقلاب اسلامی و نمونه عینی اراده مردم در اداره هر شهر و روستاست بنابراین باید همواره قدر خدمتگزاری به مردم در کشور اسلامی را بدانیم .

زارع زاده اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و باید برای رفاه و آسایش آنها مسوولان با برنامه محوری و تصمیم‌های درست برای تحقق اهداف نظام تلاش کنند.

همچنین شهردار  و اعضا شورای اسلامی شهر مهریز به اهمیت همکاری بین بخشی و تعامل بیشتر در راستای ماموریت‌های محوله تاکید کردند.