برنامه های فرهنگی و هنری در مهریز منطبق با ارزش‌های دینی باشد

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری متنوع و شاد در چارجوب مقررات و رعایت شئون دینی و اخلاقی برگزار شود نه تنها کسی مخالف آن نیست بلکه برای مردم و جوانان هم امری پسندیده و ضروری است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان افزود: برنامه های فرهنگی و مناسبتی با همکاری گروه‌های هنری و تشکل‌ها به مناسبت‌های مختلف باید با نظارت و دقیق تر مسئولان و دست اندرکاران امر برگزار شود.

وی با قدردانی از انجام برنامه‌های متنوع برای مردم و خانواده‌ها ادامه داد: ظرفیت‌های مردمی خوبی برای جشن‌ها و فعالیت‌های هنری و فرهنگی در این شهرستان وجود دارد باید با برنامه ریزی مدون مورد بهره برداری قرار گیرد.

امام جمعه مهریز اظهار کرد: همکاری تمام تشکل‌ها و دستگاه‌های مرتبط فرهنگی و تبلیغی در برگزاری مناسبت‌ها ضروری است و باید از موازی کاری پرهیز شود.

محی الدینی به ضرورت تدوین تقویم اجرایی فعالیت‌های فرهنگی و هنری اشاره کرد و حرکت در مسیر ارتقای ارزش‌های دینی و انقلابی را خواستار شد.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: برنامه ریزی برای برگزاری دقیق و جذاب فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهر لازم است.

محمدجواد برزگر منشادی افزود: جذب گروه‌های هنری و واگذاری امور به آنها در چارچوب مقررات و دوری از هرگونه افراط و تفریط باید در برنامه‌ها لحاظ شود.

همچنین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: رویکرد این اداره برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری برای مردم و خانواده‌ها در راستای تقویت ارزش های معنوی است.

حسن زارعیان افزود: گروه‌های نمایشی و انجمن‌های فرهنگی منطقه با همدلی و رعایت مصالح شهرستان و در راستای اهداف نظام به فعالیت‌های خود ادامه می دهند.