معاون حقوقی قوه قضاییه:

باید با هوشیاری و آگاهی حضور حداکثری و پرصلابت مردم را فراهم کرد

حجت الااسلام مصدق ضم اشاره به اهمیت مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ۹۸ برگزار می شود افزود باید با هوشیاری و آگاهی حضور حداکثری و پرصلابت مردم را فراهم کرد.

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز حجت‌الاسلام محمد مصدق  در شورای اداری شهرستان مهریز افزود: در اجرای  این طرح ، زندانیان مورد تایید قاضی زندان از نظر حسن رفتار می‌توانند در شرایط خاص با ارائه وثیقه به صورت پابندهای الکترونیکی یا به صورت نیمه آزاد، اشتغال داشته باشند.

وی به رویکرد قوه قضاییه در دوره جدید اشاره کرد و گفت: رسیدگی به مطالبات قانونی مردم و حل مسائل و مشکلات جزو برنامه‌های محوری است که در سطح کشور پیگیری می شود .

این مسوول قضایی به توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و یکی از اساسی‌ترین آنها را، ایجاد اختلاف بین مسوولان برشمرد ، هوشیاری همگان را در این ارتباط خواستار شد.

مصدق در ادامه شخصیت و ویژگی‌های مختلف سردار رشید اسلام شهید سلیمانی را برجسته و یک فرهنگ دانست که باید ابعاد آن برای مردم و نسل جوان انقلابی مدنظر قرار گیرد.

وی همچنین گفت: مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ۹۸ برگزار می شود، اهمیت خاصی دارد و باید با هوشیاری و آگاهی حضور حداکثری و پرصلابت مردم را فراهم کرد.

معاون حقوقی قوه قضاییه تاکید کرد: تضعیف نهادهای انقلابی نظام به خصوص سپاه خیانت است و باید  در راستای حمایت از آنها کار کرد و از بصیرت در برابر دشمنان انقلاب اسلامی توسط مردم و مسوولان به عنوان یک وظیفه بزرگ یاد کرد.

معاون حقوق قوه قضائیه