ایجاد مجتمع فرهنگی و هنری، مطالبه شهروندان مهریزی

فرماندار مهریز با بیان اینکه در کنار پیگری مسائل عمرانی یکی از نیازهای مهم این شهرستان وجود مجتمع فرهنگی هنری است، خیران منطقه را به همکاری در این زمینه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده  با بیان اینکه در کنار پیگری مسائل عمرانی یکی از نیازهای مهم این شهرستان وجود مجتمع فرهنگی هنری است، خیران منطقه را به همکاری در این زمینه دعوت کرد.

فرماندار مهریز افزود : یکی از مطالبات همیشگی و بر حق و بسیار ضروری اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان از مسوولان، پیگیری ساخت یک مجتمع با امکانات مناسب است.

وی ادامه داد: برای ساخت مجتمع نیاز مبرم به همکاری و همت خیران در کنار بودجه‌های دولتی است، امیدواریم در این خصوص امسال اقدام جدی به عمل آید.

این مسوول تصریح کرد: وجود یک مجتمع بزرگ در منطقه نقش مهمی در برگزاری دوره‌های آموزشی ، همایش‌ها، جلسه‌های گفت و گو  ، استقرار انجمن‌ها، فضای اداری، نگارخانه و سالن تمرین نمایش دارد.

زارع زاده مهریزی اظهار کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم‌های  ظالمانه دشمنان علیه ایران اسلامی باید در سال‌جاری شاهد همکاری بیش از گذشته خیران و بخش خصوصی برای ساخت مکان‌های جدید فرهنگی، هنری و طرح‌های عمرانی و آموزشی باشیم .

فرماندار مهریز تصریح کرد: مهریز در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری ظرفیت‌های خوبی دارد که ساخت این مجتمع می‌تواند موجب شکوفایی استعدادها و ارتقای برنامه‌ها و فعالیت ها بر اساس اهداف نظام و انقلاب اسلامی باشد .

زارع زاده مهریزی ابراز امیدواری کرد که همانند گذشته شاهد همکاری و همراهی بخش خصوصی و خیران در کنار مسوولان پرتلاش در توسعه مسائل فرهنگی و هنری و آبادانی شهرستان در ابعاد مختلف در سال جهش تولید باشیم