آمادگی ستاد انتخابات بخش بهمن جهت برگزاری انتخاباتی سالم، عادلانه و پرشور

رئیس حوزه انتخابیه مرکزی مهریز در بازدید از بخش بهمن با تاکید بر لزوم فصل الخطاب دادن قانون در فرایند برگزاری انتخابات از سوی مجریان گفت: همه تدابیر لازم جهت برگزاری انتخاباتی سالم، عادلانه و پرشور از سوی ستاد انتخابات بخش بهمن اتخاذ شده است.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات بزرگترین حوزه انتخابیه کشور رضا زارع زاده پس از بازدید از بخش بهمن گفت تمام تدابیر لازم جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در این ستاد اتخاذ شده است. 
 
رئیس ستاد انتخابیه حوزه مرکزی مهریز  با اشاره به شعار انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی سال جاری مبنی بر«انتخابات ۹۸، گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی‌طرفی، انسجام ملی»، گفت: تمام تلاش ستادهای انتخابات حوزه، بر این قرار گرفته است تا با فصل الخطاب قرار دادن قانون و برگزاری انتخاباتی عادلانه و بی طرفانه و پرشور زمینه تقویت انسجام ملی را فراهم آورد.
 
همچنین محمد علی اکرمی بخشدار بهمن با بیان اینکه تمامی تدابیر لازم جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور اتخاذ شده است، ابراز امیدواری کرد: با همکاری و هم افزایی همه دست اندرکاران انتخابات اعم از هیئت اجرایی، هیئت بازرسی، هیئت نظارت و عوامل امنیتی انتظامی، شاهد برگزاری انتخاباتی به دور از حاشیه و با مشارکت حداکثری باشیم.
 
اکرمی افزود در بخش بهمن ٢۵٠ نفر مراحل اخذ رأی را در ١٧ شعبه برعهده خواهند داشت.