پیـام قدردانـی امام جمعـه و فرماندار مهریـز
از دست اندرکاران اجرای برنامه (سلام فرمانده) و اقشار مختلف مردم

متن پیام بدین شرح است:
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
«سلام فرمانده» یک بیان جمعی توحیدی و ولایی مؤمنانه است که تبدیل به نمادی از پویایی، دین باوری و اخلاص کودکان و نوجوانان کشور و زمینه ابراز ارادت جمعی به ساحت امام زمان (عج) و، ولی خدا شد.
فطرت پاک، خدادوست و حماسی کودکان و نوجوانان این سرزمین با روحیه انتظار و ولایتمداری عجین گشت و این نسل غیور را در سرودی زیبا و دلنشین بازنمایی کرد.
سلام فرمانده یک گمشده هویتی بود که نه تنها نسل جوان بلکه همه مردم ایران و جهان با همه تفاوت‌ها از یک حس باهم بودن و برای خدا زیستن و امیدوار بودن به آینده زیبای توحیدی و مهدوی برخوردار کرد.
تجدید عهد دهه نودی‌ها با فرمانده و خطاب خود به عنوان «نسل غیور جامانده» تداعی‌گر بیان حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی است که فرموده بود: یاران من در گهواره‌های مادرانشان هستند. این نشانی از محتوای غنی و فاخر این سرود تأثیرگذار است و تأکیدات رهبر حکیم انقلاب اسلامی و حمایت قاطع ایشان از تولید آثار فرهنگی و هنری اثرگذار برای نسل کودک و نوجوان، نشان از اهمیت موضوع دارد.
اینجانبان از حضور پرشور اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان مهریز اعم از کودک و نوجوان ، زن و مرد و تمام دست اندرکاران برگزاری این برنامه معنوی و ارزشی، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان عزت و سرافرازی کشورمان را در تمامی عرصه ها خواستاریم.

۱۴۰۱/۰۳/۱۱

عبدالرضا محی الدینی
امام جمعه مهریز

محمد دهقان بنادکی
فرماندار شهرستان مهریز