سيد محمد رستگاري فرماندار مهريز طی پیامی، از عموم مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان مهريزبرای حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... ۱۳ آبان، همگام با دانش آموزان و دانشجویان دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، فرماندارمهریز در این پیام آورده است :

 ۱۳ آبان، در تقویم رسمی کشور ما با عنوان «روز ملی استکبار جهانی» نامگذاری شده که به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدتهای ملت غیور ایران به ثبت رسیده است. این روز، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن بیگانگان از ایران نقش مؤثری داشته است.

 يوم ا... 13 آبان سالروز سه رويداد تاريخي، تبعيد حضرت امام خميني (ره) در سال 42 ، كشتار ددمنشانه دانش آموزان توسط رژيم طاغوت  در سال 57 و تسخير لانه جاسوسي استكبار جهاني به دست دانشجويان پيرو خط امام ، بيانگر عظمت اين روز در تاريخ انقلاب اسلامي است.

اینجانب با گراميداشت ياد و خاطره شهداي دانش آموز 13 آبان از عموم مردم شریف و ولایت مدار شهرستان مهريز دعوت می نمایم تا با حضور گسترده خود در تظاهرات ضد استکباری یوم ا... 13 آبان انزجار خود را از اقدامات استکبار جهانی و هم پیمانانش بر علیه ملت ایران اسلامی، اعلام دارند.

گفتنی است راهپیمایی ۱۳ آبان سال ۹۶ روز شنبه ساعت 9صبج از حسينيه شهداي گمنام شهرستان  آغاز و تا مسجدجامع وليعصر(عج) ادامه دارد.