پیام دعوت مشاور امور بانوان فرمانداری مهریز به حضور حداکثری بانوان در انتخابات دوم اسفند

مشاور بانوان فرماندار مهریز : بانوان مهریزی با خلق حماسه ای عظیم، برگی زرین را در تاریخ پرافتخار بانوان دارالولایه ورق خواهند زد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز افسانه زارع ، مشاور اموربانوان فرمانداری شهرستان در پیامی بانوان فهیم شهرستان را به حضور و مشارکت در حماسه دوم اسفند دعوت کرد.

 

 

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

حضورحداکثری بانوان در انتخابات و حضور چشمگیر آنها در همه عرصه های مختلف نظام مانند نقش پررنگ در شکل گیری انقلاب، ایستادگی و مقاومت در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن نیز در راستای توسعه و پیشرفت ایران همه نشان از بلوغ فکری و سیاسی بانوان دارد که همراه نظام و پا به پای مردان مشارکت خود را در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی فرهنگی به نمایش گذاشته اند.

 

 

بانوان در زمینه توسعه سیاسی و رونق دادن به نشاط اجتماعی و مسایل فرهنگی نقش بسزایی در جامعه برعهده داشته و دارند و امروز در عرصه انتخابات همچون انتخابات های ۴۰سال گذشته با خلق حماسه ای عظیم برگی زرین را در تاریخ پرافتخار بانوان دارالولایه مهریز ورق خواهند زد.

 

 

اینجانب ضمن دعوت از بانوان عزیزی و بزرگوار شهرستان مهریز به مشارکت حداکثری در انتخابات ، اطمینان دارم بانوان شریف شهرستان مهریز که همواره در عرصه تبعیت از مقام عظمای ولایت و احساس تکلیف در برابر خون شهدا و میراث گرانقدر امام راحل (ره) سرآمد بوده اند، در انتخابات پیش رو حماسه‌ای بی بدیل و به یادماندنی از ولایتمداری، یکپارچگی، وحدت و همدلی را رقم خواهند زد.

 

 

ان شاءالله

 

 

افسانه زارع خورمیزی

 

 

مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان مهریز

 

افسانه زارع مشاوربانوان