پیام تبریک فرماندار مهریز به مناسبت روز حمل و نقل و رانندگان

پیام تبریک فرماندار مهریز به مناسبت روز حمل و نقل و رانندگان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده فرماندار شهرستان در پیامی 26 آذر ماه روز حمل و نقل و رانندگان را تبریک گفت .
 
متن این پیام به شرح زیر است :
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
امروزه بخش عظیمی از چرخه اقتصاد به واسطه صنعت حمل و نقل به گردش در می آید و این امر مهم در سایه تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر رانندگان خدوم و متعهد محقق میشود که بی وقفه برای پیشبرد اهداف صنعت حمل و نقل کشور گام برداشته و از هیچ خدمتی به همنوعان خویش دریغ نمی نمایند.
 
علیرغم  مشکلات در حوزه حمل و نقل بی شک اهداف دستگاه های اجرایی شهرستان ، ایجاد تعادل در بخش های مختلف در سایه همدلی و رفع برخی کمبودها می باشد که در ماه های اخیر برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم، شاهد اقدامات چشمگیر و قابل توجهی در این باره بوده ایم.
 
روز ۲۶ آذر به عنوان روز حمل ونقل و رانندگان با ثبت در تقویم ایران اسلامی در یاد و خاطره مردم شریف ایران ماندگار شد. 
 
اینجانب  به بهانه پاسداشت این روز ضمن عرض خداقوت، روز حمل و نقل را به همه رانندگان شریف و زحمتکش  وسایل نقلیه عمومی درون شهری و برون شهری، مدیران عامل و کارکنان سازمان های حمل و نقل همگانی، اتوبوسرانی و تاکسیرانی و  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به ویژه  فعالان این حوزه ها در سطح باغ شهر تاريخي مهریز تبریک گفته برای آنها آرزوی توفیق روزافزون دارم.
 
رضا زارع زاده مهریزی 
فرماندار شهرستان مهریز
٢۶آذرماه١٣٩٨