پژوهش در حوزه جوانان باید کاربردی شود

رییس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه جوانان باید بر حسب نیاز و کاربردی تعریف و اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ، محمدرضا فضلی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان مهریز افزود: طرح‌های پژوهشی باید دقیق، جامع با در نظر گرفتن شرایط و نیازها با بهره‌گیری از اساتید و نخبگان، تهیه، تدوین و اجرا شود.

رییس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت : باید از طرح‌های پژوهشی در راستای تصمیم‌گیری های مناسب در بخش ورزش و جوانان مورد بهره‌برداری دقیق قرار گیرد که نتایج آن موجب تامین نیازهای نسل آینده و توسعه کشور است.

این مسوول اظهار داشت: یافته‌های تحقیقی و پژوهشی اگر بر اساس روش‌های درست و نیازها تهیه و استفاده شود نقش مهمی در حل بسیاری از نیازهای نوجوانان و جوانان کشور دارد و دولت از آنها حمایت می‌کند.

فضلی تصریح کرد: هرچند تاکنون در این ارتباط در سطح کشور فعالیت‌های خوبی صورت گرفته ولی باید با جدیت و همکاری تمام مسوولان و دستگاه‌ها شاهد گسترش فعالیت‌های فرهنگی و علمی در حوزه جوانان باشیم .

همچنین فرماندار مهریز به اهمیت رسیدگی به نیازهای جوانان و انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی با بهره‌گیری از نخبگان و اساتید دانشگاهی در راستای اهداف نظام و انقلاب اسلامی تاکید کرد.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: تاکنون در این بخش مهم و راهبردی کارهایی صورت گرفته ولی باید با همکاری تمام بخش‌ها اقدام‌های موثرتری برداشته شود که نقش اساسی در تحقق مطالبات جوانان دارد.

مهریز ۳۰ هیات ورزشی و ۲ هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.

ییی