در نشستی که  با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، بخشدار و اعضای شورای شهر شهرستان مهریز با دکتر محمدرضا نقصان محمدی مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد برگزارشد  به مشکلات آن شهرستان در حوزه راه وشهرسازی رسیدگی شد .

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ونقل از اداره راه وشهرسازي استان، مدیر کل راه وشهرسازی استان در این نشست که با هدف بررسی مشکلات شهرستان مهریز برگزار شد. درخواست های مختلفی در حوزه های مسکن، تامین زمین، موارد مربوط به راهسازی از سوی فرماندار این شهرستان  مطرح ومورد بررسی  قرار گرفت.

سيد محمدرستگاری، فرماندار شهرستان مهریز در این نشست ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به نیازهای این شهرستان در خصوص تامین مسکن اقشار نیازمند و همچنین تامین زمین جهت اجرای طرح های عمرانی شهر،موضوع اصلاح دوربرگردان ورودی شهرستان و رفع نواقص این طرح نیز را مورد تاکید قرار داد و خواستار توجه بیشتر به این شهرستان  شد.

در ادامه این نشست، دکتر نقصان محمدی، مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تسلیت ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره رشادتهای شهداء، جانبازان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس به جایگاه ویژه  شهرستان مهریز در استان پرداخت و افزود: مهریز یکی از باغ شهرهای مهم استان است که علاقمندیم تمامی مشکلات مطرح شده را در اسرع وقت پیگیری و تمامی آنها را حل و فصل نماییم.

مدیرکل راه وشهرسازی  استان درادامه باتاکید برطرح جامع شهرمهریزخاطرنشان : طرح جامع این شهربا توجه به اختلاف نظرهای کارشناسی که وجود داشت با تاکید برتائید نظرات استان، دردستورکارکمیته فنی شورای عالی معماری شهرسازی قرار گرفته و پیگیر هستیم تا به زودی رسما از طریق مراجع ذیصلاح ابلاغ شود.

وی با اشاره به کمبود زمین در شهرستان افزود: موضوع درخواست زمین و تامین مسکن شهرستان از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و پیگیری همکاران ما در حوزه املاک و حقوقی این اداره کل انشالله به نتیجه خواهیم رساند وی به مدیر املاک و حقوقی این اداره کل ماموریت داد تا درخواست های شهرستان  را مورد رسیدگی قراردهد .