/ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز، جمعی از جوانان مهریز با امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان دیدار و دغدغه های خود را در حوزه های مختلف بیان کردند.
دهقان بنادکی فرماندار مهریز در این نشست پس از بیان مطالبات و دیدگاه جوانان در حوزه های مختلف با تاکید بر اینکه باید گفتمان جوان‌باوری در اولویت قرار گیرد افزود: ادامه این نوع جلسات به صورت ماهانه برگزار می شود تا پای درد دل شما جوانان بنشینیم و مشکلات را از نزدیک بررسی ‌کنیم.
وی افزود: در شهرستان اقدامات مناسبی را در تمام حوزه ها شاهد هستیم و باید در برخی موضوعات و تعاملات به يک درك مشترك نسبت به وظايفمان برسيم و با مشاركت شما جوانان گام‌هاي اساسي و مناسبي در جهت ارتقاء این حوزه ها برداريم.
فرماندار مهریز عنوان کرد : شما جوانان مهریزی سرمايه‌هاي ارزشمند ما هستید و باید مسئولين ادارات شهرستان از ظرفيت جوانان استفاده و در كنار ارائه خدمات خود با مشاركت شما آسيب هاي اجتماعي شهرستان را به حداقل برسانند.
فرماندار مهریز یادآور شد: فعالان رسانه و خبرنگاران باید به شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان نیز بپردازند و تنها نقد را سرلوحه کار خویش قرار ندهند چرا که انعکاس اخبار مثبت و منفی معنای اطلاع رسانی صحیح است و مسئولان هم نباید از انتقاد سازنده و منصفانه مکدر شوند.
همچنین زارع زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز با اشاره به ایجاد مجمع مشورتي جوانان در شهرستان گفت : مجمع جوانان مهریز با برنامه ریزی و برگزاري جلسات ثمر بخش می تواند به رفع و حل هرچه زودتر مشكلات شهرستان در حوزه های مختلف بویژه اوقات فراغت و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي کمک کند.
در این جلسه توسط مسئولین مطالبات جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان طی ابلاغی از سوی دهقان بنادکی فرماندار مهریز آقای یوسفی نسب به عنوان دستیار و مشاور جوان فرماندار منصوب شد.