رئیس ستاد انتخابات مهریز

نامزدهای انتخابات مجلس کارناوال تبلیغاتی در خیابان راه نیندازند!

محمد جواد برزگر معاون سیاسی امنیتی فرمانداری مهریز اعلام کرد: به مدت یک هفته نامزدهای تاییدصلاحیت شده مجاز به تبلیغات و تشریح برنامه های خود هستند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز محمد جواد برزگر اظهار داشت: برپایی ستاد انتخاباتی در اماکن شلوغ و پرتردد که موجب اخلال در نظم عمومی می شود،‌ تعرض، تخریب و توهین به کاندیدای رقیب و دیگر ستادهای انتخاباتی، راه اندازی کاروان ها و کارناوال های تبلیغاتی در خیابان ها و معابر عمومی از جمله تخلف های تبلیغاتی نامزدها و ستادهای آنهاست.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مهریز یادآور شد: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی باید در طول مدت تبلیغات مواردی مهمی که به آنها گوشزد شده را رعایت کنند که در صورت مشاهده با آن نامزد به عنوان متخلف انتخاباتی برخورد می شود.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری مهریز گفت: هر نامزد انتخابات باید یک رییس ستاد به فرمانداری حوزه انتخابیه خود معرفی کند تا رابط بین نامزد و فرمانداری باشد و همچنین باید یک شماره حساب به منظور بررسی دخل و خرج و هزینه های تبلیغاتی خود ارائه دهد.
برزگر منشادی تاکید کرد: هر نامزد باید در هر شهرستان و بخش حوزه انتخابیه خود و نواحی تابعه یک ستاد انتخاباتی دایر کند و همچنین فعالیت های تبلیغاتی نامزدها در مدت این یک هفته هم در فضای مجازی و هم فضای واقعی به طور دائم پایش و نظارت می شود و هرگونه عدول از چارچوب های مشخص شده تخلف انتخاباتی محسوب می شود.
وی یادآور شد: تبلیغات نامزدهای انتخابات از بامداد امروز تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رای گیری مجاز است.