فرماندار مهریز : با اجرای طرح تحول اقتصادی شاهد بهبود وضعیت اقتصاد کشور خواهیم بود.

در این همایش که در محل کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی مهریز و با حضور بیش از 200 نفر از کسبه و اصناف برگزار شد  کیانی مقدم فرماندار مهریز در خصوص قانون هدفمندکردن یارانه ها گفت: با اجرای این قانون روش ناعادلانه توزیع یارانه ها اصلاح می شود.
کیانی مقدم گفت : بررسی دقیق و کارشناسی که بایستی صورت می گرفته  در دولت نهم انجام شده و راه کار حل مشکل اقتصادی را در قالب طرح تحول اقتصادی مشتمل بر 7 محور اصلی که یکی از آنها هدفمندکردن یارانه هاست ارائه شده است.
فرماندار مهریز در ادامه خاطر نشان کرد : با اجرای طرح تحول اقتصادی شاهد بهبود وضعیت  اقتصاد کشور خواهیم بود.
وی در ادامه مدیریت مصرف و جلوگیری از اتلاف منایع، ارتقای بهره برداری ، توسعه عدالت اجتماعی و کم کردن شکاف طبقاتی، پرداخت همگانی را از ویژگی های قانون هدفمندکردن یارانه ها دانست.
در پایان این همایش نیز زارع معاون بازرسی و نظارت اداره ی بازرگانی استان یزد گفت : بنا به گفته مسوولین دولتی، در حال حاضر 90 هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت می‌شود كه 70 درصد آن صرف سه دهك بالای جامعه می‌شود که با اجرای این قانون یارانه ها هدفمند و عادلانه توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به طرح تحول اقتصادی 7 محور اصلی آن را اصلاح نظام یارانه ها- اصلاح نظام مالیاتی- اصلاح نظام گمرکی- اصلاح نظام بانکی- اصلاح نظام توزیع کالا و خدمات- اصلاح نظام ارزشگذاری پول ملی- اصلاح نظام بهره وری بیان نمود.