رئیس ستاد انتخابات مهریز

فردا نوبت مردم است/برای انتخاباتی سالم و پرشور آماده ایم

فردا نوبت مردم است تا با هر رأی خود که به ‌مثابه یک سیلی بر صورت آمریکاست، مجلس قوی برای ایران قدرتمند را رقم زده و نشان دهند که بر عهد خود با انقلاب اسلامی پایبندند.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز محمد جواد برزگر گفت : فردا جمعه دوم اسفندماه جهان مشاهده می‌کند که ملت آگاه و «کاربلد» ایران که دل در گروی رهبری و نظام خویش نهاده، با حضور خود در پای صندوق‌های رأی صحنه دیگری از افتخار و عزت و ابهت جمهوری اسلامی می‌آفرینند.

رئیس ستاد انتخابات مهریز افزود : بی‌شک در نظام بین‌الملل کنونی که مفهوم «قدرت» دچار تحولات اساسی و بنیادینی شده و در آن، «انسجام ملی و همبستگی اجتماعی» در مقایسه با مؤلفه‌هایی چون جمعیت، وسعت و نیروی نظامی، ضریب چندبرابری یافته است، نقش مردم و حضور آنان در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز اضافه کرد : مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ۲۲ بهمن امسال، برگ‌های زرینی از همان «انسجام و یکپارچگی اجتماعی» و آیینه تمام‌نمای «ایران قدرتمند» در جمهوری اسلامی است که برآمده از انگاره‌ها و اعتقادات ملی و مذهبی و ولایتمداری ملت ایران است و همین گزاره اعتقادی، تفاوت ما با سایر کشورهای جهان در این مؤلفه قدرت است.