به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، محمود صادقی،  در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از نحوه ارائه خدمات به مراجعان و مهم دانستن خدمت به اقشار کارگر اظهار داشت: برای نخستین بار در تامین اجتماعی مهریز، سامانه دریافت لیست حقوق و دستمزد اینترنتی بیمه شدگان کارگاه‌ها، طراحی و آماده‌سازی شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: این سامانه به منظور تسریع در کار و وقت ارباب رجوع و کارفرمایان و در راستای اهداف قانون دولت الکترونیک و تسهیل فرآیند ارسال لیست توسط کارفرمایان به شعب سازمان تامین اجتماعی، طراحی و بهره‌برداری شده است.

رئیس تامین اجتماعی شهرستان مهریز عنوان کرد: استفاده از فناوری اطلاعات به ویژه انجام امور تحت وب، رضایت‌مندی ارباب‌رجوع از یک سو و تسهیل کار کارکنان تامین اجتماعی را از سوی دیگر به دنبال دارد.

صادقی با برشمردن برخی از مزایای این سامانه بیان کرد: سرعت، دقت در انجام امور‌، کیفیت بالای خدمات، افزایش کارایی و کاهش بار ترافیکی از مهم‌ترین مزایای سامانه دریافت اینترنتی لیست بیمه کارفرمایان است.

وی تاکید کرد: برای دریافت چگونگی ارسال اطلاعات لیست جاری کارفرمایان از طریق سیستم وب، کارفرمایان باید ابتدا به شعبه مراجعه کرده و توافق‌نامه‌ای مبنی بر ارسال اطلاعات از طریق اینترنت را دریافت کنند و سپس نسبت به ارسال اطلاعات اقدام کنند.

صادقی با اشاره به برخی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالای موجود در اداره تامین اجتماعی مهریز به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر خاطرنشان کرد: توانمندی‌های بسیار بالایی در وجود تک‌تک کارکنان این مرکز وجود دارد و داشتن همکاران پر تلاش و سختکوش برای رفع مشکلات و تسریع در امور مراجعه کنندگان از موهبت‌های الهی به مردم مهریز است.