راهپیمایی و تجمع مردم مهریز به مناسبت حماسه بزرگ نهم دی ماه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت نهم دی ماه روز تجلی بصیرت ، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان مهریز با راهپیمایی و تجمعی این روز را گرامی داشتند و حماسه نهم دی‌ماه را خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان انقلاب دانستند و از آن به عنوان رمز اقتدار و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب یاد کردند.
مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه مهریز امروز با حضور گسترده و با شکوه خود  با شعارهایی همچون « ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» « ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» و شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  آمادگی خود را در پیروی از ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی و  همچنین خشم و نفرت خود را از استکبار و کفر جهانی  اعلام داشتند.
مردم شهرستان مهریز امروز ساعت 10 صبح با قرائت زیارت عاشورا در گلزار شهدای گمنام این شهرستان، مسیر میدان شهدای گمنام تا فرمانداری را راهپیمایی و در مقابل فرمانداری تجمع و به سخنان امام جمعه این شهرستان گوش فرا دادند.
امام جمعه مهریز نیز طی سخنانی نهم دیماه را خلق حماسه‌ای دیگر از سوی ملت شریف ایران در پاسداری از حریم ولایت و ارزش‌های میهن اسلامی دانست و  گفت : زیبایی صحنه ی نهم دی ماه این بود که مردم بدون امر ولی فقیه، خودجوش از سران فتنه و فتنه گران تبری جستند و جریان فتنه را محکوم کردند.
حجت الاسلام برهان گفت : مردم با حرکت نهم دی ماه خود، جریان جنگ جمل را احیا کردند.
وی نهم دیماه را روز تجدید بیعت با رهبری خواند و گفت: این روز بزرگ در تاریخ انقلاب ثبت می شود و به یادگار می ماند.
امام جمعه مهریز اظهار داشت : مردم با آگاهی و بصیرتی که داشتند به یقین رسیده بودند که جریان فتنه از جریان کفر و استکبار ریشه گرفته و به همین سبب بدون امر رهبر معظم انقلاب این حماسه را خلق کردند.


اشاره : روز نهم ديماه كه مردم با بصيرت در صحنه آمدند در تاريخ انقلاب اسلامي را بايد روز دفن فتنه دشمنان و روز حماسه تاريخي و و ولايتمداري ملت ايران ياد كرد.

در اين روز، بزرگترين توطئه دشمنان عليه انقلاب اسلامي با درايت، تدبير و هدايت رهبر معظم انقلاب و حضور ميليوني مردم در صحنه، نقش بر آب شد.