جلسه تدوین سند برنامه ریزی راهبردی توسعه شهرستان مهریز برگزار شد

جلسه تدوین سند برنامه ریزی راهبردی توسعه شهرستان مهریز با حضور حجت االاسلام و المسلمین برهان امام جمعه و کیانی مقدم فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه کیانی مقدم فرماندار مهریز ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر بر ضرورت وجود یک برنامه راهبردی جامع و کامل برای شهرستان مهریز تاکید کرد.
کیانی مقدم تدوین برنامه توسعه شهرستان را موجب پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان دانست و اجرای این برنامه را در راستای فرمایش مقام  معظم رهبری و تاکید ایشان در برنامه داشتن برای نیل به اهداف و آرمانهای انقلاب اسالمی ضروری و مفید دانست
حجت الاسلام برهان امام جمعه مهریز نیز بر ضروریت وجود سندی جامع و کامل برای توسعه شهرستان تاکید و آن را امری لازم و ضروری دانست و به بیان فواید این سند توسعه پرداخت.
در ادامه جلسه نیز مشاور اجرای برنامه به بیان برنامه ها و فعالیت های پیش رو در تدوین سند توسعه شهرستان پرداخت و اظهار امیدواری نمود که با کمک و یاری همه مسئولین شهرستان سند توسعه شهرستان به بهترین نحو ممکن تدوین گردد.
در پایان جلسه نیز حضار به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون تدوین سند توسعه شهرستان پرداختند و مشاور نیز به پاسخگویی سوالات و ابهامات پرداخت.