به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ، سرهنگ ˈ محمود زارع زاده ˈ روز شنبه در مراسم بزرگداشت دهه فجر در جمع مسئولان اجرایی و بسیجیان مهریز در سالن بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهر افزود: انقلاب اسلامی برکات زیادی را به همراه داشته است .

وی ادامه داد: در میات همه برکات و نعمت هایی که انقلاب اسلامی برای کشور و ملت ما به ارمغان آورده از همه مهمتر ، نعمت ولایت فقیه و رهبری آگاه در راس انقلاب مقدس اسلامی است .

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه یزد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در داخل و خارج در زمینه های مختلف دارای عظمت ، برکت و همراه با شکوه و اقتدار برای کشور ما بوده است .

زارع زاده گفت: کشور ما با انقلاب اسلامی توانست رژیم ستم شاهی وابسته به غرب و شرق را در ایران سرنگون کند و حکومت دینی بر محور دین ، قرآن و اسلام را بنا نهد و موجب تحول آفرینی شود و در حال حاضر ملت ما مستقل ترین کشور دنیا بوده و از امنیت ، آسایش و آرامش برخوردارند .

وی با اشاره به تحریم ها و توطئه های اقتصادی که علیه ایران صورت می گیرد ،افزود: همانطوری که مقام معظم رهبری بارها سفارش کرده اند باید در برابر دشمن مقاوم بود و ایستادگی کرد .

معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان یزد اظهار داشت: با تکیه بر دانش و توانایی های داخلی و استحکام درونی می توانیم بر دشمنان در مسئله تحریم ها پیروز شویم همانگونه که در 35 سال گذشته این مقاومت و ایستادگی دارای نتایج بسیار مهمی برای کشور داشته است