مديرسازمان تعاون روستايي يزد در مهريز:

 

مدير سازمان تعاون روستایی استان یزد در ديدار با فرماندار مهريز گفت: ایجاد و تقویت تعاونی های تخصصی و فعال از برنامه های اصلی و اولویت دار این نهاد استان است که با جدیت پیگیری و برای تحقق آن اقدام های لازم انجام می شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:علی جهازی در دیدار با فرماندار مهریز افزود: برای رسیدن به هدف تعیین شده در خصوص تقویت تعاونی ها و ارتقای وضعیت آنها در استان ، کارهایی انجام گرفته و قطعا به همکاری مسئولان و به خصوص فرمانداری ها نیاز است.
وی به اهمیت نقش تعاونی های روستایی در توسعه و آبادانی مناطق مختلف استان اشاره کرد و افزود: باید از تمام ظرفیت ها و در سایه تعامل مردم و مسئولان برای اجرایی شدن هدف های تعاونی ها اقدام کرد.
این مسئول تصریح کرد: در شهرستان مهریز 11 تشکل فعال تعاونی روستایی و کشاورزی با افزون بر 12 هزار نفر عضو وجود دارد که به ارائه خدمات به اعضا فعالیت می کنند.
جهازی با بیان اینکه مهریز به خاطر وجود باغ های مناسب در حوزه شهری به باغ شهر استان یزد معروف است به اهمیت راه اندازی تعاونی سهامی زراعی به عنوان یک ضرورت مهم اشاره کرد.
وی افزود: با راه اندازی این تعاونی و با جلب مشارکت مردم و همراهی مسئولان می توان در حفظ اراضی و باغات منطقه با مشارکت مردم و حمایت و همراهی مسئولان اقدام های شایسته انجام داد.
در این دیدار همچنین سید محمد رستگاری فرماندار و محمدرضا زارع رئیس اداره تعاون روستایی مهریز به اهمیت و نقش تعاونی های روستایی و کشاورزی اشاره و بر تقویت آنها و تخصصی کردن تعاونی ها تاکید کردند.