امام جمعه مهریز

تقدیر و تشکر از مشارکت مردم در انتخابات / روز شنبه روز برادری و مهربانی است

امام جمعه مهریز با تأکید بر حضور مردم در انتخابات گفت: چشم دنیا به این انتخابات دوخته شده است و ان شاء الله این حماسه حضور نیز خاری در چشم ضد انقلاب و آمریکای مستکبر خواهد شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز  حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در جمع مردم باغ بهار مهریز به رویداد مهم امروز یعنی انتخابات اشاره کرد و گفت: حماسه بزرگ انتخابات، روز سرنوشت ملت شریف ایران است و این حضور گرم و پرشور مردمان شاء الله پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان در تهدیدها و تحریم‌ها است.

امام جمعه مهریز هم چنین افزود: شرکت در انتخابات یک تکلیف است و باید همه اقشار با هر سلیقه‌ای برای سربلندی نظام پای صندوق‌های رأی بروند هرچند مشکلات معیشتی و مسائل اقتصادی به مردم فشار آورده است اما عرق ملی و دینی موجب می‌شود در این جشن بزرگ شرکت کنیم.

وی بابیان این‌که پیروز واقعی این انتخابات، مردم ایران هستند تصریح کرد: مشارکت حداکثری مایه عزت و سرافرازی کشور است و چشم دنیا به این انتخابات دوخته‌شده است و ان شاء الله این حماسه حضور نیز خاری در چشم ضدانقلاب و آمریکای مستکبر خواهد شد.

محی‌الدینی هم‌چنین با اشاره به این‌که نباید کسی به خاطر دنیای دیگری خود را جهنمی کند یادآور شد: سالم‌ترین و بهترین انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار می‌شود بااین‌وجود هر برگ رأی مردم امانت است و باید متولیان امور انتخابات، نامزدهای انتخاباتی و هواداران آن‌ها امانت‌داری کنند.

وی گفت: فردا روز شنبه که رقابت‌ها و تبلیغات پایان پذیرفته است، روز برداری و مهربانی است. نباید هواداران نامزدها با یکدیگر تنشی داشته باشند و رفتاری غیر خردمندانه داشته باشند و چه زیبنده است مردم و نامزدهای انتخابات به پیروز انتخابات تبریک بگویند و این رفتار نجیبانه و حکیمانه است.

امام‌جمعه مهریز هم‌چنین افزود: کسی که پیروز انتخابات باشد نماینده حوزه انتخابیه، شهر و محله خاصی نیست بلکه نماینده ملت شریف ایران است و باید در مسائل کلان مملکت، حقوق مردم و مسائل بین‌المللی تأثیرگزار باشد.