/به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز،امام جمعه و فرماندار مهریز به همراه رستگاری مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد، تقوایی مشاور عالی استاندار یزد و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در منزل خانواده مرحوم قاسم زارع زاده از اقدام خداپسندانه خانواده متوفی در اهدای عضو آن مرحوم قدردانی کردند .
حجت الاسلام والمسلمین محی الدینی امام جمعه مهریز با تسليت و ابزار همدردي با اين خانواده، گفت: اهداي عضو معامله با خداي تعالي و كاري ارزشمند است و اين ايثار و فداكاري كه برگرفته از مكتب اهل بيت (ع) و آموزه هاي ديني است تا هميشه ماندگار و ابدي است كه قطعا در پيشگاه خداوند از اجر و قرب والايي برخوردار است.
همچنین دهقان بنادکی فرماندار مهریز افزود: یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دستاوردهای این‌گونه اقدامات الگو و درس گرفتن از ایثار ماندگار خانواده‌های اهداکننده عضو است که با اهدا کردن اعضای بدن فرزند خویش زندگی دوباره را به بیماران نیازمند عضو هدیه داده‌اند.
و در پایان امام جمعه مهریز ضمن تسلیت و ابراز هم دردی با اهدای لوحی از اقدام خداپسندانه این خانواده مرحوم تقدیر کرد.
لازم به ذکر است مرحوم قاسم زارع زاده مهریزی ۴۲ ساله اهل و ساکن مهریز که بعلت خونریزی دچار مرگ مغزی شده بود، اعضای خود را به بیماران نیازمند اهدا کرد و کبد این بیمار با رضایت خانواده‌اش در بیمارستان شهید صدوقی یزد و کلیه های در بیمارستان ابوعلی سینای شیراز به بیماران نیازمند پیوند گردید.
۱۴۰۱/۰۳/۱۴
روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز