تاکید بر کنترل مسیرهای اخذ رای در روستاها

مهدی دهقان زاده در همایش دهیاران مهریزی بر کنترل مسیر‌های دسترسی شعب اخذ رای و تمهیدات لازم و کامل برای برگزاری انتخابات از سوی دهیاران در روستا‌ها تاکید کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز مهدی دهقان زاده در همایش دهیاران بخش مرکزی مهریز با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند سال جاری، اظهار داشت: این انتخابات به دلیل جایگاه مجلس در قانون گذاری، بسیار مهم و سرنوشت ساز است بنابراین حضور حداکثری واجدین شرایط در آن ضروری می باشد.

بخشدار مرکزی مهریز دهیاران را بازوان اجرایی دولت در روستاها دانست و گفت: رعایت قانون انتخابات و اصل بیطرفی و نیز فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری روستاییان در انتخابات از مهمترین وظایف دهیاران است که بایستی به آن توجه و عمل شود.

وی مطالعه قوانین و دستورالعمل های انتخابات از سوی دهیاران را برای رعایت قوانین و اصل بیطرفی مهم دانست و افزود: افزایش فضای خدمت رسانی به مردم  را زمینه ای برای مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رای فراهم می کند.

مهدی دهقان زاده بر کنترل مسیر‌های دسترسی شعب اخذ رای و تمهیدات لازم و کامل برای برگزاری انتخابات از سوی دهیاران در روستا‌ها تاکید کرد.