امام جمعه مهریز در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه

برنده اصلی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ملت قهرمان ایران است

مام جمعه مرکز شهرستان مهریز در نمازجمعه عبادی سیاسی مهریز گفت: برنده اصلی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ملت قهرمان ایران است که با حضور خود استکبارجهانی را شکست می دهد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز امام جمعه مرکز شهرستان مهریز در نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: برنده اصلی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ملت قهرمان ایران است که با حضور خود استکبارجهانی را شکست می دهد.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته افزود: ملت ایران پاسخ دشمنی‌های کفرجهانی و دشمنان داخلی آنها را امروز در پای صندوق‌های رای می‌دهد.

وی ادامه داد: هرچه آمریکا می‌خواهد ملت قهرمان ما را زیر فشار خود قرار دهد ولی بصیرت و روحیه انقلابی و همدلی موجب شکست تمام دسیسه‌های آنها در فاز نظامی، روانی و اقتصادی شده است.

خطیب جمعه مهریز تاکید کرد: هر کسی که رای مردم را کسب کرد باید در خدمت نظام و همه مناطق حوزه انتخابیه خود باشد و از مسیر حق و حقیقت و اسلام ناب محمدی (ص) جدا نشود.

محی‌الدینی اظهار داشت: مردم ایران تابع اوامر مقام معظم رهبری است و هیچگاه دست از اهداف الهی نظام بر نمی دارد و با حضور خود در تمامی عرصه‌ها حماسه می‌آفریند .